دو کارگاه محصولات ساختمانی در اهواز و شوشتر توقیف شدند

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۱:۳۱ ب٫ظ
دو کارگاه محصولات ساختمانی در اهواز و شوشتر توقیف شدند [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرکل استاندارد استان خوزستان گفت: دو تولید کننده محصولات ساختمانی در زمینه بتن آماده و تیرچه سیمانی بعلت جعل نشان استاندارد بر روی محصول تولیدی خود در دو شهر اهواز و شوشتر شناسایی و توقیف شدند. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان خوزستان […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرکل استاندارد استان خوزستان گفت: دو تولید کننده محصولات ساختمانی در زمینه بتن آماده و تیرچه سیمانی بعلت جعل نشان استاندارد بر روی محصول تولیدی خود در دو شهر اهواز و شوشتر شناسایی و توقیف شدند. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان خوزستان رضا دهدشتی زاده بیان کرد: بر اساس بررسی هایی که از این کارگاه ها انجام گرفت نشان استاندارد بر روی محصولات تولیدی بصورت غیر قانونی درج می شد که بلافاصله کلیه تولیدات دو کارگاه توقیف و جهت سیر سایر مراحل قانونی به اداره حقوقی این اداره کل معرفی شدند .
وی افزود: در همین راستا با توجه به تفاهم نامه سازمان نظام مهندسی با این اداره کل از سوی کمیته کنترل و نظارت سازمان نظام مهندسی، کارشناسان این اداره کل بازرسی های لازم را از ساختمان های در حال احداث در استان آغاز نموده که در این راستا تعداد ۲۵۴ مورد بازرسی انجام پذیرفته که متاسفانه تعدادی از ساختمان ها به علت استفاده از مصالح فاقد نشان استاندارد اجباری توقیف و به مراجع قضایی معرفی گردیدند.
دهدشتی زاده گفت : با توجه به اهمیت این محصولات در پروژهای ساختمانی از انبوه سازان درخواست می شود قبل از خرید محصولات ساختمانی با مراجعه به وب سایت اداره کل استاندارد خوزستان به آدرس http://khz.isiri.org از داشتن نشان استاندارد محصول خریداری شده اطمینان حاصل نمایند.
طبق اعلام اداره کل استاندارد خوزستان بیشترین میزان جعل علامت استاندارد در خوزستان در صنعت ساختمان سازی است .
۶۰۰۲/۷۱۵۸
خبرنگار: زینب فرحانی**انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار