دکتر یاور شاهولی:

دکترصادق جلیلی فرمانده بسیج مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۴ ب٫ظ
دکترصادق جلیلی فرمانده بسیج مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان شد رییس بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان در آیین معارفه صادق جلیلی به فرمانده بسیج مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان،گفت:سازمان تامین اجتماعی افراد نخبه زیاد دارد و پتانسیل وظرفیت این سازمان عظیم است.

قلم ماندگار:

رییس بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان در آیین معارفه صادق جلیلی به فرمانده بسیج مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان ، با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی افرادنخبه زیاددارد و پتانسیل وظرفیت این سازمان عظیم است گفت؛ رسالت امروز بسیج نقش آفرینی وخدمت رسانی وامید بخشی در جامعه است و سازمان تامین اجتماعی این توان واستعداد راد ارد.

دکتر یاور شاهولی با شاره به اینکه ، مسئولیت دکترجلیلی در بسیج را، برای تحقق این مهم ، به فال نیک می گیریم گفت؛ انقلاب اسلامی ایران ازهمان ابتدای شکل گیری دشمن داشته است، چرا که، استقلال آزادی وجمهوری اسلامی جزو اصول ومبانی انقلاب اسلامی است و دشمنان و استکبار جهانی با استقلال ایران و استقرار مبانی اسلام مخالفند.

رییس جامعه پزشکی جنگ اقتصادی و جنگ روانی را از اقدامات دشمنان عنوان کرد وخاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی امروز به مراتب اززمان جنگ تحمیلی کمتراست ودشمن با بزرگنمایی و سیاه نمایی و جنگ روانی به دنبال رسیدن به اهداف پلید خود است.

وی دربخش دیگری ازسخنان خود گفت ملت ایران همانطور که با همدلی وهمبستگی و با حمایت از مسئولان کشور آن دوران سخت را باسربلندی پشت سر گذاشتند امروز نیز با تبعیت از مقام معظم رهبری وحمایت ازمسئولان کشور بر دشمنان پیروز خواهند شد.

دکتر شاهولی با تآکید بر اینکه، ماباید همچنان استوار بوده وباقدرت از مسئولان کشور حمایت کنیم گفت ملت ایران خود صاحب این انقلاب وکشورند و با حمایت وپشتیبانی ملت ، نظام جمهوری اسلامی ازاین مرحله دشوار به خوبی عبور خواهدکرد ودشمنان را پشیمان خواهد کرد .
دکتر جلیلی مدیر درمان وفرمانده بسیج مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان نیز ضمن تشکر ازحسن نظر سردار فرماندهی و بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان در سخنانی گفت؛ نیاز امروز جامعه تفکر بسیجی است و تفکربسیجی بایددرجامعه حاکم شود.

وی از ایثار وفداکاری و گمنامی بعنوان تفکر بسیجی یاد کرد و گفت:  بسیج وبسیجی کارشان براساس اخلاص وصداقت و برای رضای خدا است و هیچوقت دنبال اسم ورسم نیستند.

وی با اشاره به اینکه بسیج وبسیجی نام ونشان خود را درگمنامی وبی نشانی دارنداظهارداشت با تآسی به اصول وآرمانهای حضرت امام خمینی ره و مقام معظم رهبری همواره درپاسداری وصیانت از انقلاب و خدمت به مردم و فراهم نمودن رضایتمندی مردم از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهند بود.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار