مدیر پروژه‌ حفاری 6+8 حلقه چاه اکتشافی در شرکت ملی حفاری ایران:

دکل حفاری فوق سنگین ۶۰ در موقعیت چاه شماره – ۲ تنگو در منطقه هندیجان عملیاتی شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۸ ب٫ظ
دکل حفاری فوق سنگین ۶۰ در موقعیت چاه شماره – ۲ تنگو در منطقه هندیجان عملیاتی شد مدیر پروژه‌ حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی در شرکت ملی حفاری ایران از عملیاتی شدن دستگاه حفاری فوق سنگین (سوپر ریگ) ۶۰ فتح در موقعیت چاه شماره – ۲ تنگو در منطقه هندیجان در استان خوزستان عملیاتی شد .

قلم ماندگار/ خوزستان:

مدیر پروژه‌ حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی در شرکت ملی حفاری ایران از عملیاتی شدن دستگاه حفاری فوق سنگین (سوپر ریگ) ۶۰ فتح در موقعیت چاه شماره – ۲ تنگو در منطقه هندیجان در استان خوزستان عملیاتی شد .

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران نصرالله عباسی روز چهارشنبه (هشتم اردیبهشت ۱۴۰۰) در این باره اظهار کرد: این دستگاه حفاری که ۳ هزار اسب بخار توان عملیاتی دارد پس از ترخیص از میدان نفتی آزادگان جنوبی، در موقعیت جدید استقرار یافت.

وی افزود: چاه شماره – ۲ تنگو در قالب پروژه ۸ حلقه چاه اکتشافی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در عمق بیش از چهار هزار متر حفر و تکمیل می شود.
عباسی در زمینه پیشرفت پروژه های ۸+۶ گفت: تاکنون از پروژه ۸ حلقه حفاری ۴ حلقه به اتمام رسیده و حفاری دو حلقه چاه با استفاده از دستگاه های ۳۲ و ۶۰ در دست اجرا می باشد و از پروژه ۶ حلقه نیز ۳ حلقه تکمیل و حفاری یک حلقه چاه با به کارگیری دستگاه حفاری سنگین ۳۱ فتح در مراحل پایان کار است.

مدیر پروژه‌ های حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی در شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این پروژه ها در سال ۱۳۹۷ کلید خورد و پیش ببینی می شود تا پایان سال جاری به اتمام برسد، اظهار کرد: حفاری چاه های مورد نظر در این دو پروژه در مناطق نفتخیز استان های خوزستان، فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد متمرکز است.
وی توضیح داد: دستگاه حفاری ۶۰ فتح با برخورداری از متخصصان کارآزموده و مجرب، تا کنون حفاری ۱۸ حلقه چاه توسعه ای، توصیفی و اکتشافی به متراز افزون بر ۷۷ هزار و ۶۰۰ متر را درکارنامه دارد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار