دیدار استاندار با تعدادی کشاورز نما در آبادان!

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۳:۰۰ ب٫ظ
دیدار استاندار با تعدادی کشاورز نما در آبادان! آبادان_ قلم ماندگار_رییس نظام صنفی کشاورزی آبادان در واکنش به سفر بدون اطلاع استاندار و رییس جهاد کشاورزی استان به آبادان که ظاهرا با هدف بررسی مشکلات کشاورزی این شهرستان بوده است گفت: در این دیدار خبری از کشاورزان واقعی نبوده و تعدادی کشاورزنما که از سوی جهاد کشاورزی تعیین شده بودند حضور داشته اند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، رییس نظام صنفی کشاورزی آبادان در واکنش به سفر بدون اطلاع استاندار و رییس جهاد کشاورزی استان به آبادان که ظاهرا با هدف بررسی مشکلات کشاورزی این شهرستان بوده است گفت: در این دیدار خبری از کشاورزان واقعی نبوده و تعدادی کشاورزنما که از سوی جهاد کشاورزی تعیین شده بودند حضور داشته اند.

بنیامین خیرآبادی گفت: روز گذشته استاندار و رییس جهاد کشاورزی خوزستان با هدف بررسی مشکلات کشاورزان آبادان بدون اطلاع دادن به تشکلهای کشاورزی با عده ای از کشاورزان این شهرستان که از نظر ما کشاورز سفارشی هستند دیدار داشته اند.

وی با اشاره به اینکه در جریان این سفر تعدادی کشاورزنما را پیش شخص استاندار برده اند گفت: این موضوع بیانگر فرار استاندار و چنگلوایی از تشکلهای کشاورزی و تمسک به عده ای کشاورز نماست.

وی گفت: این سفر با هماهنگی جهاد کشاورزی استان شکل گرفته و جهاد کشاورزی افرادی را به اسم کشاورز جمع کرده است و ظاهرا شخص استاندار به این افراد که از نظر ما کشاورز واقعی نیستند وعده و وعیدهایی هم داده است.

خیرآبادی افزود: وقتی جهاد کشاورزی بدون هماهنگی با تشکلهای کشاورزی اقدام به برگزاری چنین بازدیدهایی می کند طبیعی است که در حضور استاندار وضعیت کشاورزی آبادان را خوب و عالی نشان دهد.

وی گفت: استاندار در حالی که از تبعات مدیریت سیل فروردین و فشارهایی که به مردم و بویژه کشاورزان وارد شده از کشاورزان روی گردان شده است در سفر به آبادان بدون اطلاع تشکلهای کشاورزی با تعدادی کشاورز نما دیدار داشت.

رییس نظام صنفی کشاورزی آبادان با اشاره به اینکه کشاورزان این شهرستان با مشکلات زیادی روبرو هستند گفت: حداقل باید به ما بعنوان نمایندگان کشاورزان شهرستان اطلاع می دادند تا واقعیت های کشاورزی آبادان را به شخص استاندار بگوییم.

خیرآبادی در پایان از استاندار و چنگلوایی خواست بابت چنین حرکتی از تشکلهای کشاورزی آبادان عذرخواهی کنند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار