دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی جم برای دومین بار لغو شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۸:۱۱ ب٫ظ
دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی جم برای دومین بار لغو شد [ad_1] اهواز- ایرنا- دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی جم از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور روز سه شنبه نیز به دلیل شرایط نامساعد جوی به تعویق افتاد. به گزارش ایرنا این دیدار از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی جم از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور روز سه شنبه نیز به دلیل شرایط نامساعد جوی به تعویق افتاد. به گزارش ایرنا این دیدار از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور قرار بود دوشنبه همزمان با سایر بازی های این هفته برگزار شود اما شرایط نا مساعد آب و هوایی بوشهر این بازی را به تعویق انداخت.
این درحالی است که دیدار تیم های خیبر خرم آباد و نساجی مازندران نیز به همین دلیل روز دوشنبه لغو و به زمان دیگری موکول شد.
اگرچه مسئولان ورزش بوشهر برای برگزاری این بازی تمهیداتی را اندیشیده بودند و با استفاده از روش های سنتی اقدام به تخلیه آب از زمین بازی داشتند اما باتوجه به شدت گرفتن بارش باران و لغزنده تر شدن زمین بازی، برای دومین روز متوالی به تشخیص داور میدان این دیدار لغو شد.
تیم نفت مسجد سلیمان از ۲۲ بازی دارای ۲۱ امتیاز بوده و در جایگاه چهاردهم جدول جای دارد.
۷۱۵۲/۶۰۰۲ خبرنگار: محمدرضاخبازان**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار