به مناسبت هفته بیمه سلامت انجام شد:

دیدار رئیس بیمه سلامت ایذه با فرماندار این شهرستان 

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۶ ب٫ظ
دیدار رئیس بیمه سلامت ایذه با فرماندار این شهرستان  به مناسبت گرامیداشت هفته بیمه سلامت، رئیس بیمه سلامت ایذه با فرماندار این شهرستان دیدار کرد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش  قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت خوزستان، حسین لامی‌زاده فرماندار شهرستان ایذه ضمن تبریک هفته بیمه سلامت از خدمات بیمه ای این سازمان به شهروندان این شهرستان تقدیر کرد و  گفت: اولویت ما حفظ سلامت مردم است،  و اجرای نسخه نویسی الکترونیک،  سبب کاهش مراجعات حضوری و جلوگیری از گسترش  و شیوع بیماری کووید ۱۹ در شهرستان شده است.
وی بر تعامل میان فرمانداری و سازمان های ارائه دهنده خدمات تاکید کرد و افزود بیمه سلامت گام بلندی در ارائه خدمات نوین بیمه ای و الکترونیک در سطح استان بویژه شهرستان ایذه برداشت است.
لامی زاده در پایان ابراز امیدواری کرد  با ارائه خدمات مطلوب و شایسته به بیمه شدگان شهرستان ایذه بتوانیم در راستای ارتقاء خدمات بیمه اقدامات موثر انجام شود.
همچنین رئیس بیمه سلامت ایذه ضمن ارائه گزارشی از خدمات بیمه ای به بیمه شدگان این شهرستان از حمایت و همکاری مجموعه فرمانداری در راستای ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/
برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار