عصر امروز صورت گرفت؛

قدردانی آیت الله فرحانی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از بانک مهر اقتصاد خوزستان+ گزارش تصویری

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۸ ب٫ظ
قدردانی آیت الله فرحانی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از بانک مهر اقتصاد خوزستان+ گزارش تصویری رییس اداره امور شعب استان خوزستان با آیت الله فرحانی، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کرد.

قلم ماندگار:


رییس اداره امور شعب استان خوزستان با آیت الله فرحانی ، نماینده مردم خوزستان دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار ، مسعود حاتم وند گزارشی از فعالیت های بانک مهراقتصاد خوزستان در حوزه های اقتصادی نظیر پرداخت بیش از ۸ هزار میلیارد ریال در پنج ماهه اول امسال به آحاد مردم شریف خوزستان و نیز در بحث مسولیت های اجتماعی به کاشت ۱۸۰ هکتار از اراضی فوق بحران استان و مشارکت در آزاد سازی زندانیان غیرعمد در سال جاری اشاره کرد.

وی در ادامه این نوید را به مردم شریف خوزستان داد که سیاست های بانک مهراقتصاد در آینده نزدیک ادامه ی کاشت نهال و مبارزه با ریزگردها در کانون های فوق بحران استان خوزستان است.

حاتم وند افزود:  بانک مهراقتصاد خوزستان با پرداخت تسهیلات متنوع به عنوان حامی عملی تولید و اشتغال در استان خوزستان است.

آیت الله فرحانی ضمن تبریک عید سعید قربان ، از اقدامات ارزنده بانک مهراقتصاد در حوزه اقتصادی و پرداخت تسهیلات و مسولیت های اجتماعی بالاخص کاشت ۱۸۰ هکتار نهال کاری در کانون های فوق بحران استان خوزستان قدردانی کرد و افزود: ارائه این حجم از خدمات و پرداخت تسهیلات به مردم شریف خوزستان باعث مرتفع شدن قسمتی از مشکلات و ایجاد آرامش و دلگرمی مردم خواهد شد.

وی تاکید کرد: می بایست مدیران جهادی،  پرتلاش، انقلابی و فعالیت های این چنینی را به جامعه معرفی و منعکس کرد.

آیت الله فرحانی همچنین در پایان از تصمیم بانک مهراقتصاد در ادامه پروژه نهالکاری در استان خوزستان صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار