دیدار نوروزی مدیر عامل مناطق نفت خیز جنوب با کارکنان خط اول تولید

تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۲ ق٫ظ
دیدار نوروزی مدیر عامل مناطق نفت خیز جنوب با کارکنان خط اول تولید خوزستان- قلم ماندگار- مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در نخستین روز سال نو با حضور در واحدهای عملیاتی شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون، مارون، آغاجاری، گچساران و مسجدسلیمان، نوروز و سال نو را به نیروهای صف اول تولید، تبریک گفت.

 قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی این شرکت، مهندس احمد محمدی، دیدار نوروزی خود را از خط لوله”۲۰ گاز اهواز، قرائت فاتحه برای درگذشتگان حادثه و بررسی عملیات ترمیم این خط آغاز کرد و سپس با حضور در مجتمع صنعتی کریت، با نیروهای نوبتکار تلمبه خانه شهید مصاحب (بوستر اهواز) دیدار نمود.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، در ادامه از مجتمع صنعتی مارون-۱، مجتمع بهره برداری و نمکزدایی هفتکل، مجتمع صنعتی مارون۲ آغاجاری، و مجتمع صنعتی رگ سفید۲ گچساران، بازدید و با کارکنان این تاسیسات دیدار و گفت و گو کرد.
مهندس محمدی در این دیدارهای جداگانه، فرارسیدن سال نو و عید سعید نوروز را به کارکنان نوبتکار شاغل در این واحدها تبریک گفته و از تلاش بی شائبه آنان در خط مقدم تولید، قدردانی نمود.
تاکید بر رعایت نکات و دستورالعمل های ایمنی و صیانت از سلامت سرمایه انسانی، اهتمام به وظیفه محوری تولید و حفظ سرآمدی مجموعه مناطق نفت خیز جنوب، از مهمترین نکاتی بود که وی در دیدار رو در روی خود با کارکنان در میان گذاشت.
در این دیدارهای صمیمانه، کارکنان واحدهای عملیاتی نیز ضمن تبریک سال نو و ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل در واحدهای عملیاتی، برخی از مشکلات و چالش های شخصی و شغلی خود را بیان داشتند.
مهندس محمدی نیز با اشاره به تداوم بازدیدهای سرزده از واحدهای عملیاتی، گفت: این دیدارها با هدف آگاهی بی واسطه از مسائل و مشکلات نیروهای عملیاتی و رفع آنها در چارچوب اختیارات و هماهنگی مسئولان مستقیم آنان، ادامه خواهد یافت.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار