رئیس اتاق بازرگانی اهواز: برخی از شهرک های صنعتی خوزستان به گورستان تبدیل شده اند

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۵ ب٫ظ
رئیس اتاق بازرگانی اهواز: برخی از شهرک های صنعتی خوزستان به گورستان تبدیل شده اند [ad_1] شادگان – ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: واحدهای تولیدی استان اکنون با کمترین ظرفیت خود کار کرده و برخی از شهرک های صنعتی خوزستان به گورستان تبدیل شده است. به گزارش ایرنا شهلا عموری پنجشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر کشور در شهرستان شادگان برگزار شد اظهار کرد: اکنون تراز […]

[ad_1]


شادگان – ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: واحدهای تولیدی استان اکنون با کمترین ظرفیت خود کار کرده و برخی از شهرک های صنعتی خوزستان به گورستان تبدیل شده است. به گزارش ایرنا شهلا عموری پنجشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر کشور در شهرستان شادگان برگزار شد اظهار کرد: اکنون تراز تجاری خوزستان صفر است چرا که در سال گذشته میزان واردات و صادرات هر دو در کنار هم ۶٫۵ میلیون دلار بود.
وی افزود: در حال حاضر واحدهای تولیدی مشابه در سایر استان ها مبالغ بسیار کلانی را جذب می کنند که این مساله با سخت گیری های کمتر و کاهش مسائل مالی برای بخش خصوصی برای محقق شده است.
وی بیان کرد: راه اندازی و تأسیس شهرک های کشاورزی باعث رونق این صنعت به ویژه در زمینه صادرات خواهد بود.
عموری تصریح کرد: عدم وجود پایانه های صادراتی از جمله میوه و تره بار و آبزیان در کنار نداشتن دو درگاه مجزا در پایانه های مرزی نیز از دیگر مشکلات سرمایه گذاران است.
وی اظهار کرد: وجود دستگاه ایکس. ری در مرزها باعث اشتغالزایی برای اهالی منطقه شده و علاوه بر آن باعث ارتقای امنیت نیز می شود.
۷۱۵۲/۶۰۶۴
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار