رئیس اداره تجارت دزفول:رویکرد نمایشگاه بهاره این شهرستان حمایت از تولید داخلی است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۷ ب٫ظ
رئیس اداره تجارت دزفول:رویکرد نمایشگاه بهاره این شهرستان حمایت از تولید داخلی است [ad_1] دزفول – ایرنا – رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت دزفول گفت: نمایشگاه بهاره این شهرستان که در راستای حمایت از تولید داخلی برپا شده با استقبال گسترده مردم روبرو شده است. مهراب عبداللهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:نمایشگاه بهاره دزفول از ۹اسفندماه به منظور کنترل بازار در آستانه […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت دزفول گفت: نمایشگاه بهاره این شهرستان که در راستای حمایت از تولید داخلی برپا شده با استقبال گسترده مردم روبرو شده است. مهراب عبداللهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:نمایشگاه بهاره دزفول از ۹اسفندماه به منظور کنترل بازار در آستانه نوروز و همچنین حمایت از تولید داخلی راه اندازی شده و شهروندان می توانند جهت خرید عید به این نمایشگاه مراجعه کنند.
وی افزود:این نمایشگاه شامل ۳۰۰ غرفه پوشاک،کیف و کفش،آجیل،خشکبار،مواد پروتئینی و لوازم منزل می باشد ضمن اینکه اجناس ارائه شده در این نمایشگاه بهاره ۱۰ تا ۱۵ درصد زیرقیمت بازار می باشد.
عبداللهی گفت: کلیه اقلامی که در این نمایشگاه عرضه شده از جمله کیف و کفش ،پوشاک و لوازم منزل تولید داخلی بوده و این نمایشگاه فرصتی برای حمایت از تولید کنندگان داخلی است.
وی اظهار کرد:تاکنون استقبال مردم از این نمایشگاه بسیار گسترده بوده و مردم می توانند تا ۲۰ اسفندماه از این نمایشگاه دیدن کنند.
نمایشگاه بهاره دزفول تا ۲۰ اسفندماه در ورزشگاه شهید ناحی دزفول دایر می باشد.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار