رئیس ستاد انتخابات دزفول:فعالیت تبلیغاتی نامزدهای انتخابات شوراها در فضای مجازی رصد می شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۱ ب٫ظ
رئیس ستاد انتخابات دزفول:فعالیت تبلیغاتی نامزدهای انتخابات شوراها در فضای مجازی رصد می شود [ad_1] دزفول – ایرنا – معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول ضمن هشدار نسبت به هر گونه فعالیت تبلیغی از سوی نامزدهای ثبت نام شده شوراهای شهر و روستا گفت:پلیس فتا فعالیت نامزدها را در فضای مجازی رصد و موارد تخلف را به ستاد انتخابات این شهرستان اعلام می کند. امیر عیسی زاده روز […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول ضمن هشدار نسبت به هر گونه فعالیت تبلیغی از سوی نامزدهای ثبت نام شده شوراهای شهر و روستا گفت:پلیس فتا فعالیت نامزدها را در فضای مجازی رصد و موارد تخلف را به ستاد انتخابات این شهرستان اعلام می کند. امیر عیسی زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:برخی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان دزفول اقدام به راه اندازی سایت و کانال تبلیغاتی در فضای مجازی کرده اند که به دلیل تبلیغ پیش از موعد طبق مواد ۶۲،۶۳ و ۶۴ آئین نامه اجرایی انتخابات شوراهای شهر و روستا این اقدام تخلف محسوب شده و با آنان برخورد می شود.
وی افزود: به ۲ نفر از نامزدها که پیش از موعد قانونی اقدام به راه اندازی کانال و سایت تبلیغاتی در فضای مجازی کرده بودند اخطار کتبی داده شد ضمن اینکه سه نامزد دیگر به دلیل تخلف تبلیغاتی در مرحله صدور اخطاریه می باشند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان دزفول افزود:اخطار صادره تا پایان هفته به هیات نظارت بر انتخابات و مراجع قضایی ارسال خواهد شد و در تایید صلاحیت نامزدها موثر خواهد بود.
عیسی زاده افزود:تعداد یکهزار و ۲۳۲ نفر در کل شهرستان دزفول و تعداد ۱۸۳ نفر در شهر دزفول برای انتخابات شورای شهر و روستا ثبت نام کرده اند.
عیسی زاده تعدادی اعضای شورای اسلامی شهر دزفول را ۹ نفر و شهرهای تابعه این شهرستان را پنج نفر عنوان کرد.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می شود.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار