رئیس فدراسیون وزنه برداری:خوزستان در کشف استعدادهای درخشان این رشته موفق عمل کرده است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۰:۱۳ ق٫ظ
رئیس فدراسیون وزنه برداری:خوزستان در کشف استعدادهای درخشان این رشته موفق عمل کرده است [ad_1] اهواز- ایرنا- رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور گفت:خوزستان در کشف استعدادهای درخشان این رشته موفق عمل کرده و یکی از قطب های اصلی وزنه برداری کشور به شمار می رود. علی مرادی شامگاه سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در حاشیه برگزاری آیین افتتاحیه رقابت های وزنه برداری قهرمانی کشور در […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور گفت:خوزستان در کشف استعدادهای درخشان این رشته موفق عمل کرده و یکی از قطب های اصلی وزنه برداری کشور به شمار می رود. علی مرادی شامگاه سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در حاشیه برگزاری آیین افتتاحیه رقابت های وزنه برداری قهرمانی کشور در اهواز اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کشور یکی از پایه های اصلی رشد و گسترش ورزش کشور به شمار می رود و باتوجه به عملکرد یک ساله هیات های ورزشی حاصل این زحمات در مسابقات قهرمانی مشخص می شود.
وی افزود: در رویدادهای مهم کشوری سعی شده میزبانی به استان هایی داده شود که در این رشته عملکرد خوبی داشته و توان میزبانی را داشته باشد که با اعلام آمادگی خوزستان برای میزبانی این رقابت ها هیات رئیسه فدراسیون با این میزبانی موافقت کرد.
وی بیان کرد: برگزاری مسابقات در هر استانی رشد و توسعه را در همان استان به دنبال دارد و خوزستان نیز تاکنون در برگزاری مسابقات کشوری کارنامه موفقی به ثبت رسانده است.
مرادی تصریح کرد: خوزستان درزمینه استعدادیابی نیز عملکرد موفقی داشته و بخشی از تاریخ موفق وزنه برداری کشور مدیون بزرگان این رشته در این استان است.
وی ادامه داد: یکی از پایگاه های ما در بخش استعدادیابی خوزستان است که در مناطق کشور جزو مناطق اصلی محسوب می شود که نشان از توجه جدی مسئولان ورزش و هیات وزنه برداری خوزستان است.
رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور گفت: باتوجه به ظرفیت های خوبی که در این استان است میزبانی فینال رقابت های لیگ و مسابقات بین المللی جام فجر نیز به این استان داده شده وهمین امر نشان دهنده توجه ویژه فدراسیون به خوزستان است.
وی بیان کرد: دومین دوره مسابقات جام بین المللی فجر از ۱۹ تا ۲۴ اسفندماه در اهواز برگزار می شود و تا کنون ۱۱ کشور برای حضور در این رقابت ها اعلام امادگی کرده اند.
مرادی تصریح کرد: عراق، ترکیه، رومانی، پاکستان، کویت، کوزوو، ایتالیا، اردن، آذربایجان، افغانستان و آمریکا جزو کشورهایی است که برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند.
آیین افتتاحیه رقابت های وزنه برداری بزرگسالان کشور شامگاه سه شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری در سالن شهدای وزنه برداری اهواز برگزار شد.
این رقابت ها از ۱۹ تا ۲۱ بهمن ماه با حضور ۲۱ استان در اهواز برگزار می شود.
/۶۰۰۲/۷۱۵۲ خبرنگار: محمدرضا خبازان* انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار