رئیس هیات دو ومیدانی خوزستان:ورزش دو ومیدانی استان وضعیت خوبی ندارد

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۱ ب٫ظ
رئیس هیات دو ومیدانی خوزستان:ورزش دو ومیدانی استان وضعیت خوبی ندارد [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس هیات دو و میدانی خوزستان گفت: کمبود اعتبارات لازم و نبود تجهیزات مناسب برای تمرین و برگزاری مسابقات مشکلات زیادی برای این هیات به وجود آورده و این رشته این روزها وضعیت مطلوبی ندارد. به گزارش ایرنا غلامرضا خنفری روز شنبه با بیان اینکه این هیات فاقد تجهیزات مناسب […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس هیات دو و میدانی خوزستان گفت: کمبود اعتبارات لازم و نبود تجهیزات مناسب برای تمرین و برگزاری مسابقات مشکلات زیادی برای این هیات به وجود آورده و این رشته این روزها وضعیت مطلوبی ندارد. به گزارش ایرنا غلامرضا خنفری روز شنبه با بیان اینکه این هیات فاقد تجهیزات مناسب برای برگزاری مسابقات است، افزود: برای برطرف شدن این مشکلات در گذشته نامه نگاری و نشست های متعددی با مسئولان استانی صورت گرفت و قول هایی برای تامین تجهیزات برای این رشته داده شد ولی تا امروز عملی نشده است.
وی گفت: در صورت تامین تجهیزات شاهد برگزاری مسابقات با کیفیت بالاتر در خوزستان خواهیم بود.
خنفری ادامه داد: طبق برنامه ریزی مقررشده مسابقات دو ومیدانی استانی و لیگ قهرمانی را به میزبانی شهرستان ها برگزار کنیم و تا پیش از برگزاری این مسابقات تجهیزات مناسب برای این ورزش مادر در خوزستان خریداری شود.
وی با بیان اینکه ورزش دو ومیدانی در خوزستان با روزهای اوج ۲۰سال گذشته فاصله زیادی دارد، گفت: امیدواریم با همت و یاری مسئولان بار دیگر به روزهای اوج این ورزش برگردیم و بتوانیم ورزشکاران زیادی را جذب کنیم.
رئیس هیات دو و میدانی خوزستان با اظهار تاسف از اینکه شهرستان اهواز تنها ۲۰ورزشکار در رشته دو و میدانی دارد افزود: این تعداد نیز در چهارماه گذشته جذب شده اند.
وی گفت: برگزاری مسابقات در خوزستان باعث شده روز به روز با استقبال بیشتری از سوی ورزشکاران به این رشته روبه رو شویم.
به گزارش ایرنا مسابقات دو ومیدانی قهرمانی نوجوانان خوزستان پنجشنبه گذشته باحضور دوندگان ،قهرمانان دو ومیدانی وجمعی از پیشکسوتان ورزش دوومیدانی در استادیوم تختی اهواز برگزار شد.
در این دوره از مسابقات که در بخش آقایان با حضور ۱۲۳ورزشکار از ۹ تیم اهواز (الف) و (ب)، خرمشهر (الف) و (ب)، گتوند، ایذه، باغملک،حمیدیه و هندیجان در رشته های سرعت،پرش و دو نیمه استقامت برگزارشد، تیم های خرمشهر(الف) با ۶۲ امتیاز مقام نخست این مسابقات را کسب کرد و تیم های اهواز (الف) با ۵۳ و گتوند با ۴۵ امتیاز به ترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.
۷۴۶۷ / ۶۰۳۷
خبرنگار: باقر ابراهیمی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان: irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار