رئیس هیات دو و میدانی خوزستان: در ۲ سال آینده از اعزام تیم بزرگسالان به مسابقات کشوری معذوریم

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۷ ب٫ظ
رئیس هیات دو و میدانی خوزستان: در ۲ سال آینده از اعزام تیم بزرگسالان به مسابقات کشوری معذوریم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ رئیس هیأت دو و میدانی خوزستان گفت: ظرف ۲ سال آینده از اعزام تیم بزرگسالان به مسابقات قهرمانی کشور معذوریم و تنها در رده نوجوانان و جوانان تیم داری می کنیم. غلامرضا خنفری چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: متاسفانه هزینه ای که باید صرف نوجوانان و استعدادها […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ رئیس هیأت دو و میدانی خوزستان گفت: ظرف ۲ سال آینده از اعزام تیم بزرگسالان به مسابقات قهرمانی کشور معذوریم و تنها در رده نوجوانان و جوانان تیم داری می کنیم. غلامرضا خنفری چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: متاسفانه هزینه ای که باید صرف نوجوانان و استعدادها شود به تیم بزرگسالان اختصاص داده می شود که هیچ سودی برای استان ندارد.
رئیس هیات دو و میدانی خوزستان هزینه کردن برای تیم بزرگسالان در مسابقات قهرمانی کشور را بیهوده دانست و افزود: در مسابقات دهه فجر امسال یک تیم ۹ نفره اعزام کردیم که متاسفانه هیچ مدالی کسب نکردند به همین جهت تصمیم گرفتیم دیگر در رده بزرگسالان تیم داری نکنیم.
وی ادامه داد: با هماهنگی فدراسیون و اداره کل تصمیم گرفتیم تا ۲ سال آینده در مسابقات قهرمانی کشور بزرگسالان حضور نداشته باشیم و وقت خود را صرف پرورش نوجوانان و استعدادهای استان کنیم.
خنفری با بیان این که دونده های بزرگسال استان تحت هیچ شرایطی در حد قهرمانی کشور نیستند افزود: تیم بزرگسال ما سه مرحله به مسابقات کشوری اعزام شد اما متاسفانه یک مدال هم کسب نکرد.
وی هدف اصلی هیات دو و میدانی استان را شناسایی نخبگان نوجوان این رشته دانست و گفت: امیدواریم از طریق استعدادیابی که انجام می شود تیم بزرگسالان استان را تشکیل دهیم.
رئیس هیأت دو و میدانی خوزستان به برگزاری مسابقات لیگ نوجوانان و جوانان در استان اشاره کرد و افزود: با توجه به استعدادهایی که در استان نهفته است می توانیم ظرف چند سال آینده یک تیم بزرگسال قوی در کشور داشته باشیم.
وی در پایان گفت: برگزاری لیگ نوجوانان و جوانان استان یکی از کمبودهای دو و میدانی استان در سال های اخیر بوده و کمک بزرگی به استعدادیاب های ما می کند.
خبرنگار: پارسا شاکری *انتشاردهنده : کبری آقازری ۶۰۰۲

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار