راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده مردم درشوش برگزار شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۰ ب٫ظ
راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده مردم درشوش برگزار شد [ad_1] شوش – ایرنا- مردم شهرستان شوش با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب دندان شکنی به تهدیدات اخیر آمریکا دادند و بار دیگر دین خود را به آرمان های انقلاب اسلامی ادا کردند. به گزارش ایرنا مردم شهرهای شوش، الوان، شاوور، فتح المبین و حر با حضور پرشور و گسترده […]

[ad_1]


شوش – ایرنا- مردم شهرستان شوش با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب دندان شکنی به تهدیدات اخیر آمریکا دادند و بار دیگر دین خود را به آرمان های انقلاب اسلامی ادا کردند. به گزارش ایرنا مردم شهرهای شوش، الوان، شاوور، فتح المبین و حر با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، بار دیگر دین خود را به آرمان های انقلاب و امام خمینی(ره) ادا کرده و با رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.
اقشار مختلف مردم اعم از پیر و جوان، زن و مرد در این راهپیمایی که پیشاپیش آنها مسئولان محلی، خانواده های شهدا و فرماندهان نظامی انتظامی حضور داشتند، با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون های ‘انقلاب انفجار نور بود’، ’۲۲ بهمن ماه یوم‌ ا… است’،‌ ‘ای رهبر آزاده ، آماده‌ایم، آماده’ و همچنین پرچم‌های سه رنگ جهوری اسلامی ایران، پیام استکبار ستیزی خود را به گوش جهانیان رساندند.
در حاشیه این آیین، غرفه‌ ایستگاه صلواتی توسط شهرداری شوش برای رفاه حال راهپیمایان در نظر گرفته شده بود.
نماینده مردم شوش و عضوکمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی بود در جمع راهپیمایان گفت:این نهضت و این انقلاب یک نهضت الهی و دشمن شکن است و اگر دشمن گاه گاهی رجزخوانی می کند فقط بعد مادی آن را می بیند در حالی که ملت ما مثل همیشه با حضور گسترده در این راهپیمایی نشان دادند که پشتیبان نظام ورهبری هستند.
سید راضی نوری ادامه داد:در طلیعه ۳۸ مین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و حضورمردم در این راهپیمایی نشان می دهد ملت ایران از هیچ تهدیدی نمی هراسد و ملت راه خودش را که لبیک به امام خمینی ورهبری و راه شهدا است، انتخاب کرده است.
وی در بخش دیگر با اشاره به حضور پرشور مردم در این راهپیمایی افزود:حالا نوبت مسئولان است که در خدمت رسانی به مردم تلاش بیشتری از خود نشان دهند.
فرماندارشهرستان شوش نیز با تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت: حضور پرشور مردم نشان دهنده وحدت اسلامی است؛ آنها درکنار هم آمدند تا با رهبری و این نظام بیعتی دوباره کنند.
رضا نجاتی افزود: در دهه مبارک فجر امسال چندین پروژه مهم عمرانی، خدماتی، رفاهی، آموزشی ، بهداشتی، و کشاورزی در شهرستان با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال و ایجاد ۲۲۶ فرصت شغلی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در بخش های مختلف شهرستان شوش به بهره برداری رسید.
وی گفت: موضوع اشتغال دغدغه ما مسئولان است که شرکت قند شوش با ۸۰ درصد پیشرفت بازسازی بزودی آزمون جذب استخدام نیرو را برگزار می کند.
وی باتوجه به برگزاری انتخابات آتی ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا نیز اظهارکرد:
برنامه ریزی لازم برای این مهم انجام شده و هیچ مشکلی برای برگزاری انتخابات نداریم و امیدواریم زمینه مشارکت حداکثری مردم مثل راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز در این صحنه فراهم شود.
در پایان قطعنامه سراسری راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ قرائت شد و حاضران در راهپیمایی با فریاد ا… اکبر خامنه ای رهبر بندهای قطعنامه را تایید کردند.
۷۲۸۰ /۶۰۳۷
خبرنگار: مجتبی پناهی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار