راهپیمایی ۲۲ بهمن در نقاط مختلف خوزستان آغاز شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۴ ب٫ظ
راهپیمایی ۲۲ بهمن در نقاط مختلف خوزستان آغاز شد [ad_1] اهواز – ایرنا – آیین راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف خوزستان آغاز شد. به گزارش ایرنا در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی ، مردم انقلابی شهرهای مختلف خوزستان بار دیگر به صحنه آمدند تا ضمن تجدید بیعت با امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – آیین راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف خوزستان آغاز شد. به گزارش ایرنا در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی ، مردم انقلابی شهرهای مختلف خوزستان بار دیگر به صحنه آمدند تا ضمن تجدید بیعت با امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیز ارزش های انقلاب اسلامی، یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی را در بهار انقلاب گرامی دارند.
بنابر این گزارش اقشار مختلف مردم اهواز نیز که از ساعاتی پیش از آغاز آیین راهپیمایی در میدان بسیج و مولوی این شهر تجمع کرده بودند دقایقی پیش حرکت خود را به طرف خیابان سلمان فارسی(نادری) و سپس مصلای مهدیه امام خمینی(ره) این شهر شروع کردند.
حضور کودکان و نوجوانان که دست نوشته یا پلاکارد و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی را در دست دارند در کنار قشرهای مختلف همچون اقوام عرب ، لر، بختیاری و … در این راهپیمایی شور و شعور انقلابی مردم این خطه کشورمان را به نمایش گذاشته است.
به گزارش ایرنا و بنا به اعلام ستاد دهه فجر خوزستان، راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۷۴ نقطه خوزستان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
بر اساس این اعلام، سخنران راهپیمایی سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز سردار سرلشکر پاسدار یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا است.
این سخنرانی ساعت ۱۰ صبح در محل مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز برگزار می شود.
این گزارش حاکیست: حجت الاسلام مصلحی وزیر اطلاعات دولت دهم در باغملک، ترکالکی و گتوند محمدحسن قدیری ابیانه مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام ، آیت ا.. عباس کعبی در ایذه، آیت ا… عبدالکریم فرحانی در آبادان، و حجت الاسلام سید ابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز در رامهرمز، از جمله سخنرانان راهپیمایی ۲۲ بهمن در خوزستان هستند.
۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار