راهیابی ۲ اثر هنرمندان دزفول به جشنواره منطقه ای خلیج فارس

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۵۱ ب٫ظ
راهیابی ۲ اثر هنرمندان دزفول به جشنواره منطقه ای خلیج فارس [ad_1] دزفول – ایرنا – رئیس انجمن سینمای جوان دزفول گفت: ۲ اثر هنری از عکاسان وفیلم سازان این شهرستان به جشنواره منطقه ای خلیج فارس راه یافت. محمدباقر حنطوش زاده روز چهارشنبه به ایرنا افزود:بعد از چندین سال انجمن سینمای جوان دزفول همزمان در ۲ رشته عکس و فیلم کوتاه در جشنواره منطقه ای […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – رئیس انجمن سینمای جوان دزفول گفت: ۲ اثر هنری از عکاسان وفیلم سازان این شهرستان به جشنواره منطقه ای خلیج فارس راه یافت. محمدباقر حنطوش زاده روز چهارشنبه به ایرنا افزود:بعد از چندین سال انجمن سینمای جوان دزفول همزمان در ۲ رشته عکس و فیلم کوتاه در جشنواره منطقه ای خلیج فارس حضور یافت.
وی افزود:یکی از این آثار متعلق به اثر عکاسی لیلا براتی از عکاسان فعال دزفول با عنوان ‘سایه دوست’ می باشد و دیگری فیلم مستند’ فاتحین دز’ ساخته احسان صامت زاده است که در بخش فیلم های مستند جشنواره خلیج فارس ارائه خواهد شد.
حنطوش زاده گفت:این فلیم مستند از تولیدات حرفه ای سینمای جوان دزفول است که در سال جاری در جشنواره های خوزستان و فیلم کوتاه تهران نیز شرکت کرد.
وی افزود:صامت زاده از فیلمسازان فعال دزفول است و این هفتمین ساخته وی می باشد که تاکنون در چندین جشنواره موفق به کسب جایزه شده است .
جشنواره منطقه ای خلیج فارس امسال از هشتم تا ۱۰ اسفندماه با حضور ۱۲ استان در بوشهر برگزار می شود.
فیلم کوتاه ‘ از ‘ ما به نویسندگی و کارگردانی سیدمرتضی سبزقبا هنرمند دزفولی از تولیدات صدا وسیمای خوزستان نیز به پنجاه و ششمین جشنواره منطقه ای خلیج فارس راه یافته است.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار