راهیان نور ،حرکتی ماندگار در راستای حفظ دستاوردهای دفاع مقدس است

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۴۸ ب٫ظ
راهیان نور ،حرکتی ماندگار در راستای حفظ دستاوردهای دفاع مقدس است [ad_1] دزفول – ایرنا – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: کاروان های راهیان نور حرکتی ارزشمند و ماندگار در راستای حفظ دستاوردهای دفاع مقدس می باشد که هر سال پر شور با استقبال مردم در حال برگزاری است. به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم روز شنبه در […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: کاروان های راهیان نور حرکتی ارزشمند و ماندگار در راستای حفظ دستاوردهای دفاع مقدس می باشد که هر سال پر شور با استقبال مردم در حال برگزاری است. به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم روز شنبه در آئین افتتاح نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول با تاکید بر ضرورت انتقال ارزش ها و فرهنگ دفاع مقدس به نسل جدید جامعه افزود: با گذشت سالها از دوران دفاع مقدس هنوز آنگونه که شایسته است حماسه آفرینی و ارزش های دفاع مقدس به درستی به نسل جوان منتقل و معرفی نشده است.
وی با بیان اینکه هویت ملی و اسلامی نسل حاضر با فداکاری و ایثارگری مردم در دوران دفاع مقدس گره خورده است اظهار کرد:اقتدار ایران اسلامی در گرو شناخت صحیح ارزش های دفاع مقدس و انتقال این ارزش ها به نسل جوان است.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران به تشریح دستاوردهای دفاع مقدس پرداخت و گفت:هشت سال دفاع مقدس آثار و پیامدهای ارزشمندی به دنبال داشته است که مهمترین آن تقویت همبستگی ملی در کشور بود.
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم اظهار کرد:تقویت و انسجام نیروهای داخلی و اقشار مختلف مردم از اقوام مختلف از دیگر دستاوردهای دوران دفاع مقدس است بود که توازن قوا را در جبهه های نبرد به سود جمهوری اسلامی ایران تغییر داد.
وی با بیان اینکه پیروزی ایران اسلامی بر دشمن متجاوز بعثی میان ملت های آزاده و انقلابی جهان ایجاد امید کرد افزود: اکنون که سالها از آن دوران سپری شده باید تلاش کرد تا دستاوردهای دفاع مقدس را حفظ کرد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در خاتمه با بیان اینکه دفاع مقدس از نقاط عطف تاریخ معاصر ایران است گفت: اکنون نیز تنها راه ایستادگی در مقابل قدرت های استکباری
، مقاومت و ایستادگی است.
شانزدهمین نمایشگاه هوایی راهیان نور نیروی هوایی روز شنبه در پایگاه چهارم شکاری دزفول افتتاح شد.
این نمایشگاه از ۳۰ اسفند ماه تا ۱۱ فروردین ماه ۱۳۶۵ میزبان مسافران و کاروان های راهیان نور از سراسر کشور می باشد.
انجام پروازهای نمایشی توسط هواپیماهای شکاری از جمله جاذبه های این نمایشگاه هوایی است.
پارسال ۲۰۰ هزار نفر از نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول دیدن کردند.
دزفول در شمال خوزستان همه ساله در ایام نوروز میزبان مسافران و کاروان های راهیان نور از سراسر کشور می باشد.
۶۰۶۸
خبرنگار و انتشار دهنده: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار