راه اندازی نخستین قطار گردشگری خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۰ ب٫ظ
راه اندازی نخستین قطار گردشگری خوزستان [ad_1] اندیمشک – ایرنا – در نخستین روز از آغاز سال نو ، تردد اولین قطار گردشگری استان خوزستان از روز سه شنبه در اندیمشک آغاز شد. فرماندار شهرستان اندیمشک روز سه شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت:قطار گردشگری خوزستان از اول فروردین ماه در مسیر اندیمشک – تنگ ۵ راه اندازی شده […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – در نخستین روز از آغاز سال نو ، تردد اولین قطار گردشگری استان خوزستان از روز سه شنبه در اندیمشک آغاز شد. فرماندار شهرستان اندیمشک روز سه شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت:قطار گردشگری خوزستان از اول فروردین ماه در مسیر اندیمشک – تنگ ۵ راه اندازی شده و در طول مسیر در ۱۴ نقطه دیدنی توقف می کند.
پیمان جهانگیری افزود:کارشناسان مربوطه در طول مسیر جاذبه ها و مناطق دیدنی ، تفریحی و گردشگری را به مسافران معرفی می کنند.
وی بیان کرد:این قطار صبح در مسیر رفت از اندیمشک به تنگ ۵ و و عصر در مسیر برگشت تردد دارد.
فرماندار اندیمشک افزود:روزانه یک رام قطار گردشگری در این مسیر تردد خواهد کرد.
خوزستان در ایام تعطیلات نوروز میزبان مسافران و گردشگران از استان های مختلف کشور است.
استان خوزستان علاوه بر جاذبه های گردشگری ، زیارتی ، باستانی و نیز مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس ، دارای جاذبه های طبیعی بسیاری است که مورد استقبال مسافران نوروزی قرار می گیرند.
اداره کل راه آهن ناحیه زاگرس در استان خوزستان دارای ۱۲ ایستگاه با حوزه استحفاظی ۲۲۲ کیلومتر نقش مهمی در جابجایی بار و مسافر در شمال خوزستان به تهران و مناطق مرکزی کشور دارد.
راه آهن جنوب – تهران نقش مهمی در انتقال بار و مسافر از استان های خوزستان و لرستان به تهران دارد.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان- انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار