راه اندازی ۳۰ ایستگاه ورزش همگانی در اهواز

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۷:۲۸ ب٫ظ
راه اندازی ۳۰ ایستگاه ورزش همگانی در اهواز [ad_1] اهواز-ایرنا- رییس هیات ورزش های همگانی خوزستان از راه اندازی ۳۰ ایستگاه ورزش صبحگاهی، عصرگاهی و شامگاهی در اهواز خبر داد. حمید سالمی پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اهمیت ترویج ورزش همگانی اظهار کرد: یکی از برنامه های ما برای توسعه ورزش همگانی راه اندازی ایستگاه های ورزش در […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا- رییس هیات ورزش های همگانی خوزستان از راه اندازی ۳۰ ایستگاه ورزش صبحگاهی، عصرگاهی و شامگاهی در اهواز خبر داد. حمید سالمی پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اهمیت ترویج ورزش همگانی اظهار کرد: یکی از برنامه های ما برای توسعه ورزش همگانی راه اندازی ایستگاه های ورزش در پارک های سایر شهرستان های استان است.
رییس هیات ورزش‌های همگانی خوزستان افزود: فدراسیون ورزش های همگانی سعی دارد از پارک های محله ای و یا راه اندازی ایستگاه های ورزش صبحگاهی، عصرگاهی و شامگاهی ورزش کردن را در خانواده ها و آحاد جامعه سوق دهد.
وی در ادامه از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان‌ اندیمشک خبر داد و گفت: همایش بزرگ پیاده روی خانواده ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۹ بهمن ماه در شهرستان اندیمشک برگزار می شود.
سالمی افزود: این همایش پیاده‌روی با هماهنگی فدراسیون ورزش های همگانی و همکاری فرمانداری و سایر ارگان های شهرستان اندیمشک انجام خواهد شد و در پایان یک دستگاه خودرو و جوایز ارزنده دیگری به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.
وی عنوان کرد: این همایش پیاده‌روی به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش می شود لذا انتظار می رود که همه شهروندان اندیمشکی و حتی شهرهای هم جوار در این همایش حضور داشته باشند.
رییس هیات ورزش‌های همگانی خوزستان با اشاره به این که برگزاری همایش های پیاده روی یکی از برنامه های سند تحول ارائه شده از سوی فدراسیون است افزود: ورزش کارکنان دولت در بخش آقایان و بانوان یکی دیگر از برنامه های سند تحول می باشد و همه سازمان های و ادارات موظف به اجرای آن هستند.
وی در ادامه به قهرمانی تیم های فریزبی و داژبال بانوان استان در کشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه بخش بانوان در ورزش کشور مظلوم و غریب واقع شده است لذا سعی داریم در ورزش بانوان قوی تر ظاهر شویم.
سالمی به برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی کشور اشاره کرد و افزود: این مسابقات با حضور ۱۸ تیم از سرتاسر کشور از امروز به مدت ۳ روز در اهواز برگزار می شود.
وی در پایان همچنین از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده در شهرستان آبادان خبر داد و گفت: این همایش با همکاری فرمانداری و اداره ورزش و جوانان آبادان در روز ۶ اسفندماه برگزار خواهد شد و از شبکه سوم سیما به صورت زنده پخش می شود.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار