رایگان شدن هزینه برق مصرفی بهمن خوزستانیها به طور کامل اجرایی است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۰:۳۳ ق٫ظ
رایگان شدن هزینه برق مصرفی بهمن خوزستانیها به طور کامل اجرایی است [ad_1] اهواز-ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق اهواز اعلام کرد: دستور رییس جمهوری مبنی بر رایگان شدن هزینه برق مصرفی بهمن ماه ۹۵ مشترکینی که در حوادث ناشی از ریزگردها در بهمن ماه ۹۵ با خاموشی مواجه شده اند ،به طور کامل اجرایی است . به گزارش روابط عمومی این شرکت صورتحسابهای مشترکین بر همین اساس […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق اهواز اعلام کرد: دستور رییس جمهوری مبنی بر رایگان شدن هزینه برق مصرفی بهمن ماه ۹۵ مشترکینی که در حوادث ناشی از ریزگردها در بهمن ماه ۹۵ با خاموشی مواجه شده اند ،به طور کامل اجرایی است . به گزارش روابط عمومی این شرکت صورتحسابهای مشترکین بر همین اساس صادر می شود و مشترکینی که قبضهای مصرفی آنها قبل از دستور رییس جمهوری صادر و ارسال شده معادل هزینه برق مصرفی بهمن ماه ۹۵در صورتحساب بعدی بستانکار و مبالغ دریافت شده از قبضهای مربوطه کسر خواهد شد.
در بهمن ماه سال گذشته پیامدهای منفی پدیده ریزگردها در خوزستان در چند مرحله موجب قطعی برق طولانی و تعطیلی های مکرر و وقفه در فعالیت روزمره در تعدادی از شهرهای استان شده بود.
دریافت کننده : عاطفه جوادی
انتشار دهنده : کبری آقازری ۶۰۰۲

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار