رحیم زهیوی:مجبور شدم از تیم ملی فوتبال کناره‌گیری کنم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۴۱ ق٫ظ
رحیم زهیوی:مجبور شدم از تیم ملی  فوتبال کناره‌گیری کنم [ad_1] اهواز – ایرنا – مهاجم خوزستانی تیم الشحانیه قطر گفت: با توجه به مصدومیتی که چند روز پیش گریبانگیرم شد مجبور شدم از تیم ملی کناره‌گیری کنم. رحیم زهیوی شنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بسیار ناراحتم که در این شرایط مصدوم شدم چرا که تلاش بسیاری کردم تا به تیم […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مهاجم خوزستانی تیم الشحانیه قطر گفت: با توجه به مصدومیتی که چند روز پیش گریبانگیرم شد مجبور شدم از تیم ملی کناره‌گیری کنم. رحیم زهیوی شنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بسیار ناراحتم که در این شرایط مصدوم شدم چرا که تلاش بسیاری کردم تا به تیم ملی دعوت شوم.
مهاجم تیم الشحانیه قطر با بیان این که از ناحیه کشاله پا با مصدومیت مواجه شدم افزود: طبق نظر پزشک تیم تا دو ماه در بند مصدومیت هستم و نمی توانم پا به توپ شوم.
وی با اظهار ناراحتی از این که نمی تواند به تیم ملی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی کمک کنم افزود: شایستگی حضور در تیم ملی را داشتم اما از روی بدشانسی مصدوم شدم که از این موضوع بسیار ناراحتم.
زهیوی در خصوص بازی استقلال خوزستان مقابل لخویا قطر در جام باشگاه های آسیا گفت: هر جا که باشم دل و جانم با استقلال خوزستان بوده و همیشه برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.
وی ادامه داد: استقلال خوزستان با وجود این که این فصل در بدترین شرایط مالی به سر می برد اما تاکنون نتایج بسیار درخشانی در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده است و مردم خوزستان باید به این تیم افتخار کنند.
مهاجم سابق تیم استقلال خوزستان عنوان کرد: کاری که بازیکنان استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا انجام دادند بی نظیر است و مردم خوزستان باید قدر این تیم را بیشتر بدانند.
وی در پایان گفت: امیدوارم هواداران روز سه شنبه به حمایت از تیم محبوبشان به ورزشگاه بروند و استقلال خوزستان را تنها نگذارند. حضور هواداران در ورزشگاه بهترین دلداری برای بازیکنان است.
تیم استقلال خوزستان روز سه شنبه در هفته سوم از لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه غدیر اهواز پذیرای تیم لخویا قطر خواهد بود.
۶۰۶۴
خبرنگار: پارسا شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار