رسانه ملی ظرفیت‌های خوزستان را همراه با مشکلات آن منعکس کنند

تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۰ ق٫ظ
رسانه ملی ظرفیت‌های خوزستان را همراه با مشکلات آن منعکس کنند خوزستان- قلم ماندگار-رئیس سازمان صدا و سیما در سفر به خوزستان با حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز دیدار کرد.

قلم ماندگار:

عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما در سفر به خوزستان با حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز دیدار کرد.

به گزارش قلم ماندگار، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد در دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به نقش مهم و برجسته رسانه ملی، اظهار داشت: رسانه ملی باید علاوه بر ظرفیت‌های خوزستان، مشکلات این استان را انعکاس دهد تا مسئولان برای حل و رفع آن اقدام کنند.
وی عنوان کرد: قطعی مکرر آب و تلاقی آب و فاضلاب مشکل اساسی مردم اهواز است، متاسفانه برخی از مسئولان در عمل به وعده‌های خود ناکارآمدی می‌کنند که این خود دیگر مشکل استان خوزستان است که رسانه ملی باید آن را پیگیری کند.
نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان گفت: تصور مردم این است که چون امسال سال پرآبی است، باید آب برای کشاورزی زیاد مصرف شود، در حالی که رسانه ملی باید فرهنگ صحیح مصرف آب در تمام بخش‌ها را آموزش و یادآوری کند.
وی بیان کرد: باید نسبت به وضعیت سیل‌زدگان سرعت بیشتری صورت بگیرد، وقتی در جمع سیل‌زدگان حاضر می‌شویم عنوان می‌کنند که هنوز مشکلات آنها حل نشده است.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد ادامه داد: مسئولان اجرایی آنگونه که باید و شاید به وعده‌ها و تعهدات خود در بحث سیل عمل نکردند.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار