رسول خادم:میزبانی دو رویداد جهانی کشتی، نشان شایستگی ایران است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۳ ب٫ظ
رسول خادم:میزبانی دو رویداد جهانی کشتی، نشان شایستگی ایران است [ad_1] آبادان – ایرنا – رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت:میزبانی طی یک ماه گذشته از دو رویداد جهانی کار سختی است، آن هم در دو استان مرزی کشور که نشان از شایستگی های کشور دارد. رسول خادم روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:کشتی گیران جوان تیم ملی در رقابت […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت:میزبانی طی یک ماه گذشته از دو رویداد جهانی کار سختی است، آن هم در دو استان مرزی کشور که نشان از شایستگی های کشور دارد. رسول خادم روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:کشتی گیران جوان تیم ملی در رقابت های بین المللی درخشش خوبی داشتند و در جام جهانی نیز جز مدعیان هستند.
وی با بیان برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ در آبادان اظهار داشت:حضور تیم های قدرتمند در این رقابت ها سطح مسابقات را بالا می برد و کار برای قهرمانی برای هر تیمی سخت است.
رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت:در تیم ملی ایران جوانان با غیرت و توانمندی حضور دارند که سابقه مدعی بودن در رقابت های داخلی و بین المللی را دارند.
خادم تصریح کرد:امیدواریم تماشاگران خوزستانی با حضور در سالن محل برگزاری این رقابت ها شاهد مسابقاتی جذاب و دیدنی از سوی برترین های جهان باشند و تیم ملی ایران را مورد حمایت قرار دهند.
وی اظهار داشت:به آینده تیم ملی ایران امید زیادی داریم زیرا کشتی گیران جوان و آینده داری هستند و در مسابقات جام جهانی می توانند توانایی های خود را نشان دهند.
رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: رقابت های جام جهانی فرصت مناسبی برای کشتی گیران جوان ایرانی است تا به تجربه بزرگی در سطح بین المللی و مهمترین رویداد جهانی دست یابند.
جام جهانی کشتی فرنگی روزهای ٢۶ و ٢٧ اسفند با حضور هشت تیم برتر دنیا در سالن کوثر آبادان برگزار می شود.
تیم ملی ایران در گروه یک با روسیه، قزاقستان و آلمان همگروه است و در گروه دوم این رقابت ها نیز ترکیه، جمهوری آذربایجان، بلاروس و اوکراین قرار دارند.
۷۱۰۴/۶۱۲۵**خبرنگار مسعود گادار**انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار