در پنجمين جلسه قرارگاه دارو ؛ تجهيزات و ملزومات پزشكي مطرح شد؛

رصد و پایش مستمر وضعیت عرضه، مصرف داروها و تجهیزات مصرفی در خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۲ ق٫ظ
رصد و پایش مستمر وضعیت عرضه، مصرف داروها و تجهیزات مصرفی در خوزستان اهواز- قلم ماندگار- پنجمین جلسه قرارگاه دارو ؛ تجهیزات و ملزومات پزشکی در راستای اجرای دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور رئیس و معاونان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی خوزستان، مدیران کل سازمان های بیمه گر ، انجمن داروسازان و سازمان نظام پزشکی، دبیر انجمن صنعت پخش دارو استان بمنظور رصد و پایش مستمر وضعیت عرضه و مصرف داروها و تجهیزات مصرفی تشکیل شد.

 قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: پنجمین جلسه قرارگاه دارو ؛ تجهیزات و ملزومات پزشکی در راستای اجرای دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور رئیس و معاونان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی خوزستان، مدیران کل سازمان های بیمه گر ، انجمن داروسازان و سازمان نظام پزشکی، دبیر انجمن صنعت پخش دارو استان بمنظور رصد و پایش مستمر وضعیت عرضه و مصرف داروها و تجهیزات مصرفی تشکیل شد.

دکتر حسین برزگر افزود: در این جلسه موضوعات مرتبط مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و ضمن هماهنگی های لازم برای تامین و تدارک اقلام مورد نیاز، راهکارهای نظارت بر تجویز و مصرف با رویکرد حمایت از تولید ملی نیز مورد تاکید قرار گرفت.

این مقام مسئول ادامه داد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هم با تاکید بر لزوم هماهنگی تمام اعضا برای دستیابی به اهداف قرارگاه ، خواستار اطلاع رسانی سریع و کامل به جامعه پزشکی شد تا با همراهی تمام حلقه های موثر در درمان به اهداف قرارگاه دست یابیم.

برزگر عنوان کرد: همچنین دکتر نظری تاکید کرد تا دانشگاه ها با نظارت جامع و حضور میدانی به رفع نیازهای موجود اقدام و راهکارهای لازم را برای تامین بهتر دارو و ملزومات پزشکی پیشنهاد کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار