رطوبت نسبی دراهواز به ۹۷درصد رسید

تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۳۶ ب٫ظ
رطوبت نسبی دراهواز به ۹۷درصد رسید [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: اهواز امروز شنبه رطوبت نسبی ۹۷درصد را تجربه کرد که باعث رخ دادن پدیده مه گرفتگی در اهواز شد. کوروش بهادری شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با این میزان رطوبت شعاع دید در اهواز به ۵۰ متر رسید و رطوبت […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: اهواز امروز شنبه رطوبت نسبی ۹۷درصد را تجربه کرد که باعث رخ دادن پدیده مه گرفتگی در اهواز شد. کوروش بهادری شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با این میزان رطوبت شعاع دید در اهواز به ۵۰ متر رسید و رطوبت نسبی ۹۷ درصد تا ساعت ۱۰ صبح در اهواز ادامه داشت.
وی گفت: اکثر شهرهای جنوبی در استان پدیده مه گرفتگی را داشتند.
مدیر کل هواشناسی خوزستان درادامه بیان کرد: فردا سامانه بارشی وارد استان خوزستان می شود و از فردا شب در اهوازو اکثر نقاط استان بارش باران خواهیم داشت.
بهادری درادامه افزود: بارش باران تا اواسط روز سه شنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت و مناطق شمال و شرق استان دچار آبگرفتگی خواهند شد.
وی از بارش برف در ارتفاعات استان از فردا خبر داد و بیان کرد: موج دوم بارش از پنج شنبه هفته جاری وارد استان خوزستان می شود.
بر اساس این گزارش، به گفته مدیران استانی، مه گرفتگی شدید بعد از گرد و خاک اخیر باعث قطع برق در ۱۱ شهرستان شده که این مساله نیز موجب قطع آب در این شهرستان ها و تعطیلی مدارس و ادارات شد.
۷۱۵۸/۶۰۰۲خبرنگار: زینب فرحانی**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار