رهبر انقلاب: نباید اجازه داد حقایق دفاع مقدس کهنه، فراموش و یا انکار شود

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۲ ب٫ظ
رهبر انقلاب: نباید اجازه داد حقایق دفاع مقدس کهنه، فراموش و یا انکار شود قلم ماندگار- بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی که ۸ مهر ۹۸ برگزار شده بود، منتشر شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار، با تأکید بر لزوم جمع آوری خاطرات گرانبهای پدران، مادران و همسران شهدا افزودند: شهادت، موهبت و امتیازی است که خداوند متعال نصیب این برجستگان کرده است و شرح حال و زندگانی شهیدان، جانبازان و رزمندگانی که در این مسیر درخشان قرار دارند، سراسر درس، و نشان دهنده مراتب بالای معنوی آنان است.
رهبر انقلاب اسلامی برجسته تر و درخشنده تر شدن یاد شهیدان را روحیه بخش، امیدبخش و جهت بخش خواندند و خاطرنشان کردند: از جمله مواردی که باید در ثبت خاطرات خانواده های شهدا موضوع سؤال و بررسی قرار بگیرد، انگیزه های آنان از موافقت با حضور فرزندان و همسرانشان در میدان جهاد در راه خدا است.
ایشان انگیزه شهیدان از جهاد را کسب رضای الهی و ذکر و نام حضرت سیدالشهداء علیه السلام برشمردند و گفتند: نباید اجازه داد این حقایقِ برجسته، کهنه و فراموش شود، و یا مجالی برای انکار آنها به وجود آید، همچنان که امروز برخی افراد، پاره ای از بیّنات انقلاب را صراحتاً انکار می کنند.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: برگزاری اینگونه اجتماعات و گردهمایی ها نباید پایان کار تلقی شود، بلکه باید به مثابه آغاز راه در آشنا کردن جوانان و نوجوانان با معارف انقلاب و دفاع مقدس باشد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار