روز دوم مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ کشتی فرنگی در آبادان آغاز شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۶ ب٫ظ
روز دوم مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ کشتی فرنگی در آبادان آغاز شد [ad_1] آبادان – ایرنا – روز دوم مسابقات جام جهانی کشتی با پیکار کشتی گیران روسیه و آلمان از گروه ۱ و اوکراین و آذربایجان از گروه ۲ روز جمعه در سالن کوثر آبادان آغاز شد. به گزارش ایرنا دو تیم کشتی روسیه و آلمان بر روی تشک A و اوکراین و آذربایجان بر روی […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – روز دوم مسابقات جام جهانی کشتی با پیکار کشتی گیران روسیه و آلمان از گروه ۱ و اوکراین و آذربایجان از گروه ۲ روز جمعه در سالن کوثر آبادان آغاز شد. به گزارش ایرنا دو تیم کشتی روسیه و آلمان بر روی تشک A و اوکراین و آذربایجان بر روی تشکB به مسابقه می پردازند.
تیم ملی کشتی فرنگی روسیه در نخستین روز این مسابقات ایران و قزاقستان را شکست داد و آلمان نیز در برابر تیم ملی کشتی فرنگی ایران با نتیجه ۷ بر ۱ شکست خورد و قزاقستان را نیز شکست داده بود.
تیم ملی کشتی فرنگی اوکراین در برابر تیم ترکیه ۵ بر ۳ نتیجه را واگذار کرد و در برابر بلاروس ۶ بر ۲ پیروز شد.
تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان نیز در روز اول این دوره از مسابقات با نتیجه مشابه ۵ بر ۳ تیم های ترکیه و بلاروس را شکست داد تا راه خود را برای راهیابی به فینال هموار کند.
سی و پنجمین دوره رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی، از صبح پنجشنبه ۲۶ اسفندماه با حضور ۸ تیم برتر جهان در سالن کوثر شهر آبادان در حال برگزاری است.
۷۱۰۴/۳۰۱۵ خبرنگار:مسعود گادار * عدنان جواهری * انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار