روز قدس روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست‌های تفرقه‌انگیز است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۷ ب٫ظ
روز قدس روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست‌های تفرقه‌انگیز است خوزستان- قلم ماندگار- معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، در پیامی فرا رسیدن روز جهانی روز قدس را گرامی داشت و همگان را به شرکت در این راهپیمایی عظیم دعوت کرد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، همانطور که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بارها تاکید کرده اند که  روز جهانی قدس روز اعلام مخالفت امت اسلامی با ظلم و بی‌عدالتی صهیونیست‌ها و حامیان‌شان است به روشنی بر همگان آشکار است، در مساله فلسطین، آنچه که هدف است، استنقاذ فلسطین است؛ یعنی محو دولت اسرائیل است.

روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، در پیامی ضمن گرامی داشت فرا رسیدن روز جهانی روز قدس، همگان را به شرکت در این راهپیمایی عظیم دعوت کرد.

در پیام معاونت غذا و داروی اهواز آمده است: نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس از سوی امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، با حمایت بسیاری از روشنفکران و هنرمندان مواجه شد و امروزه علاوه بر کشورمان، در کشورهای مختلفی از جهان، راهپیمایی و مراسم روز قدس برگزار می‌شود.

 روز جهانی قدس تجلی حمایت از مظلومان جهان و  قلب تپنده جهان اسلام بوده و حضور باشکوه مردم در راهپیمایی این روز نشان داد که فلسطین همچنان مساله اول جهان اسلام است.

همچنین در پایان روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز تاکید کرده است: روز جهانی قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی است و همه مردم استان به ویژه کارکنان این معاونت همچون سال های گذشته بار دیگر با فریادهای مرگ بر اسرائیل غاصب و مشت های گره کرده از مردم مظلوم فلسطین حمایت خواهند کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار