روند افزایش دما در خوزستان ادامه دارد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۵ ب٫ظ
روند افزایش دما در خوزستان ادامه دارد [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: روند افزایش دما که از اوایل هفته در خوزستان آغاز شده، تا روز شنبه هفته آینده به میزان ۲ تا سه درجه سانتیگراد دیگر ادامه دارد. کوروش بهادری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته هندیجان با ۴۰ […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: روند افزایش دما که از اوایل هفته در خوزستان آغاز شده، تا روز شنبه هفته آینده به میزان ۲ تا سه درجه سانتیگراد دیگر ادامه دارد. کوروش بهادری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته هندیجان با ۴۰ و دهدز با ۱۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز در این مدت بین ۳۶ و ۲۴ درجه سانتیگراد در نوسان است.
وی افزود: تا روز شنبه به دلیل حاکمیت امواج ناپایدار، افزایش ابر و بارش پراکنده و رگباری پیش بینی می شود که قابل ملاحظه و اندازه گیری نیست.
بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، میزان بارندگی کل خوزستان در سال زراعی جاری تاکنون، ۱۹۶٫۸ میلی متر گزارش شده و در نتیجه میزان بارندگی در خوزستان در سال زراعی جاری از تمامی استان های کشور کمتر است.
بهادری ادامه داد: از اواخر هفته در روزهای پنجشنبه و جمعه به دلیل افزایش سرعت باد، در ساعاتی از روز گرد و غبار و کاهش دید به صورت موقت در مناطق جنوبی و مرزی خوزستان پیش بینی می شود که شدید نیست.
۳۰۰۴ /۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار