دو خبر از شرکت مناطق نفتخیز جنوب؛

رونمایی از تندیس مرد آتشکار مناطق نفت خیز جنوب و برگزاری نشست های پیش بینی بهره دهی چاه ها

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۱ ق٫ظ
رونمایی از تندیس مرد آتشکار مناطق نفت خیز جنوب و برگزاری نشست های پیش بینی بهره دهی چاه ها نشست های پیش بینی بهره دهی چاه ها در مناطق نفت خیز جنوب و رونمایی از تندیس مرد آتشکار این مناطق مهمترین اخبار این هفته شرکت مناطق نقت خیز جنوب است.

قلم ماندگار:

نشست های پیش بینی بهره دهی چاه ها در مناطق نفت خیز جنوب و رونمایی از تندیس مرد آتشکار این مناطق مهمترین اخبار این هفته شرکت مناطق نقت خیز جنوب است.

برگزاری نشست های پیش بینی بهره دهی چاه ها در مناطق نفت خیز جنوب

سلسله نشست های پیش بینی بهره دهی چاه های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در نیمه دوم سال جاری، برگزار شد.

در این نشست ها، با حضور مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و مدیرعامل و مدیران شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون، مارون، آغاجاری و مسجدسلیمان عملکرد تولید نفت، گاز و مایعات گازی و همچنین میزان تزریق گاز در هر یک از شرکت های بهره بردار به طور جداگانه ارائه و بررسی شد.

عملکرد حفاری چاه های جدید و تعمیر و ترمیم چاه های موجود و وضعیت پیشرفت پروژه های مرتبط با تولید و پشتیبانی از تولید در نیمه نخست سال جاری، از جمله سرفصل های مورد بررسی در این نشست ها بود.

در این جلسات درباره پیش بینی تولید و راهکارهای ضروری برای حفظ و افزایش ظرفیت تولید هر مخزن در نیمه دوم امسال بحث و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

نشست های پیش بینی بهره دهی چاه ها (Forecast)  هر ۶ ماه یکبار جهت بررسی عملکرد چاه ها و نیز ارائه راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات و موانع پیش رو، برگزار می شود .

تندیس مرد آتشکار مناطق نفت خیز جنوب رونمایی شد

 تندیس مرد آتشکار، یادمان شهدای آتش نشان مناطق نفت خیز جنوب امروز دوشنبه  ۰۹/۰۷/۹۷ با حضور مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز در جوار یادمان شهدای گمنام شهرک نفت   رونمایی گردید .

در این آیین که به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی برگزار شد، مهندس بیژن عالی پور ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارکنانHSE مناطق نفت خیز جنوب گفت: همت و از خودگذشتی کارکنان ایمنی و آتشکاران شرکت در گستره عملیاتی شرکت به ویژه در مهار آتش سوزی پتروشیمی بندرامام و فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید هیچگاه از یاد نخواهد رفت .

 وی افزود: همچون گذشته تاکید می کنم که علیرغم آمادگی و روزآمد بودن تیم ایمنی شرکت، همه کارکنان که سرمایه های انسانی و ارزشمند سازمان هستند، ضرورت دارد استانداردها و الزامات ابلاغی ایمنی را رعایت کنند تا هیچگاه شاهد از دست دادن نیروی های خوب و کارآزموده نباشیم .

 در ادامه این آیین، مدیر عامل، مدیران و تنی چند از کارکنان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با حضور در یادمان شهدای گمنام شهرک نفت و قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند .

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار