در چهارمین نمایشگاه الکامپ خوزستان انجام شد:

رونمایی از نرم افزار کنفرانس ویدیویی

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۵ ق٫ظ
رونمایی از نرم افزار کنفرانس ویدیویی اهواز- قلم ماندگار-همزمان با سومین روز از نمایشگاه الکامپ خوزستان، از یک نرم افزار کنفرانس ویدیویی رونمایی شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از کمیته اطلاع رسانی چهارمین نمایشگاه الکامپ خوزستان؛ این نرم افزار، یک ویدیو کنفرانس و سیستم آموزش از راه دور ایمن با سیستم عامل لینوکس است.
بیژن بهوندی مدیرعامل شرکت آویژه در توضیح بیشتر اظهار کرد: این نرم افزار بر روی بستر ایمن اینترنت داخلی کار می کند و دارای سهولت پیاده سازی است.
وی با بیان اینکه نرم افزار فوق نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه، کامل و جامع تر است، افزود: کنفرانس ویدیویی در این نرم افزار با کمترین سرعت اینترنت و بیشترین کیفیت امکان پذیر است.
بهوندی ادامه داد: یکی از ویژگی های
نرم افزار، برگزاری کلاس جهت تدریس است، به این شکل که یک مدرس با استفاده از این نرم افزار می تواند به صورت آنلاین و از راه دور تدریس کند.
وی به نحوه اتصال به سرور اشاره کرد و گفت: اتصال به سرور به وسیله لینک ها انجام می شود. اعتبار لینک ها چند ثانیه است و پس از آن دیگر قابل استفاده جهت connect شدن نیست.
مدیرعامل شرکت آویژه بیان کرد: درگاه پرداختی برنامه قابلیت وصل شدن به درگاه های بانک را دارد و آموزش دهنده می تواند از طریق نرم افزار پرداخت خود را انجام دهد.
وی در پایان تشریح کرد: نرم افزار پس از هشت ماه و توسط یک تیم ۱۱ نفره ساخته شد.
گفتنی است رونمایی از امکانات جدید نرم افزار کنفرانس ویدیویی از برنامه های ویژه این شرکت در چهارمین نمایشگاه الکامپ خوزستان است.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار