رونمایی از کتابهای زندگی نامه و خاطرات چهار شهید دفاع مقدس و مدافع حرم خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۸ ب٫ظ
رونمایی از کتابهای زندگی نامه و خاطرات چهار شهید دفاع مقدس و مدافع حرم خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – در آئینی با حضور آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز از چهار کتاب زندگی نامه و خاطرات چهارشهید دفاع مقدس و مدافع حرم خوزستان رونمایی شد. به گزارش ایرنا در این آئین که روز چهارشنبه با حضور جمعی از خانواده های معظم […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – در آئینی با حضور آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز از چهار کتاب زندگی نامه و خاطرات چهارشهید دفاع مقدس و مدافع حرم خوزستان رونمایی شد. به گزارش ایرنا در این آئین که روز چهارشنبه با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران استان در حسینیه بقیه الله اهواز برگزار شد چهار کتاب زندگی نامه و خاطرات سردار شهید سیدحمید تقوی فر و سیدمجتبی ابوالقاسمی از شهدای مدافع حرم و شهیده شهناز حاجی زاده و بهمن درولی از شهدای هشت سال دفاع مقدس که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان جمع آوری و منتشر شده اند، رونمایی شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان در این آئین ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و سالروز سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، از مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ، مدافع حرم شهیدان طریق الحسین(شهدای حله) تجلیل کرد.
عبدالرضا فرجیان همچنین از صبر و ایستادگی خانواده های معظم شهدا تجلیل کرد و گفت: خانواده های شهدا برای همه ما الگو هستند و باید از آنها درس گرفت.
وی با اعلام بیعت مجدد خانواده های معظم شهدای خوزستان با آرمان های انقلاب اسلامی ، امام راحل و ولی فقیه زمان گفت: خانواده های شهدا آماده جانفشانی بیشتر در راه انقلاب اسلامی هستند.
فرجیان افزود: خانواده های شهدا همگام با سایر قشرهای ملت مومن و انقلابی در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن حضور خواهند داشت تا پاسخی قاطع به یاوه سرایی ها و تهدیدهای استکبار جهانی بدهند.
در این آئین حجت الاسلام سیدلطف الله سپهر رئیس ستاد دهه فجر استان خوزستان ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، هشت سال دفاع مقدس و شهیدان مدافع حرم طریق الحسین (ع) ، حضور در راهپیمایی حماسه ۲۲ بهمن را یک عمل صالح توصیف و بر حضور احاد ملت ایران در این روز ملی تاکید کرد.
وی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۶۷نقطه شهری استان خوزستان برگزار خواهد شد.
در اهواز راهپیمایی ۲۲بهمن از ساعت ۱۰صبح روز جمعه از میدان مولوی به سمت مصلای مهدیه امام خمینی(ره) شروع می شود.
۶۰۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:محمدرضا بنوره*انتشار دهنده:کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار