رونمایی از کتاب سیل، نفت و مسئولیت اجتماعی با حضور وزیر نفت

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۷ ب٫ظ
رونمایی از کتاب سیل، نفت و مسئولیت اجتماعی با حضور وزیر نفت با حضور مهندس بیژن زنگنه وزیر نفت و مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب کتاب “سیل، نفت و مسئولیت اجتماعی” با موضوع عملکرد شرکت مناطق نفت خیز جنوب در جریان سیل ۱۳۹۸، رونمایی شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، آیین رونمایی از این کتاب در چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت در سالن همایش های شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی در تهران برگزار شد.

“سیل و صعوبت بحران”، “مروری بر عملکرد ستاد مدیریت بحران” و “فرآیند اقدام” عناوین ۳ بخش اصلی این کتاب هستند که در آنها وضعیت سیلاب، اقدامات مرتبط با تولید و حفاظت از تاسیسات و اقدامات مرتبط با حوزه مسئولیت اجتماعی و امدادرسانی به سیل زدگان تشریح شده است.

این کتاب که در ۱۴۰ صفحه از سوی روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تالیف  شد شامل آلبوم تصاویر رنگی و نقشه پهنه بندی سیلاب نیز می باشد.

در آیین رونمایی از این کتاب همچنین تعدادی از مدیران ارشد وزارت نفت، مهندس محمد خانچی مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و مهندس حمید کاویان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار