ریزگردها چهار پرواز فرودگاه آبادان را لغو کرد

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۴ ب٫ظ
ریزگردها چهار پرواز فرودگاه آبادان را لغو کرد [ad_1] آبادان – ایرنا – در پی وقوع پدیده ریزگردها در استان خوزستان که این میزان در برخی ساعات در آبادان و خرمشهر به ۱۸ برابر حد مجاز رسید، چهار پرواز روز شنبه فرودگاه بین المللی آبادان لغو شد. مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت:پرواز […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – در پی وقوع پدیده ریزگردها در استان خوزستان که این میزان در برخی ساعات در آبادان و خرمشهر به ۱۸ برابر حد مجاز رسید، چهار پرواز روز شنبه فرودگاه بین المللی آبادان لغو شد. مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت:پرواز تهران – آبادان شرکت هواپیمایی کیش ایر با شماره ۷۴۰۵ که قرار بود ساعت ۷:۴۵ دقیقه انجام شود و همچنین پرواز آبادان به تهران با شماره پرواز ۷۴۰۴ که قرار بود ساعت ۹:۴۵ دقیقه از آبادان به تهران انجام شود به دلیل وقوع بیش از حدمجاز ریزگردها لغو شد.
غلامرضا دهقانی زاده اظهار داشت:همچنین پرواز شرکت هواپیمایی کاسپین در مسیر تهران – آبادان – تهران با شماره پروازهای ۰۴۳ و ۰۴۲ نیز لغو شد.
سعید ابراهیمیان رییس اداره هواشناسی آبادان نیز گفت:گرد و غبار از صبح روز شنبه در آبادان شعاع دید را در شهرستان های آبادان و خرمشهر به ۳۰۰ متر کاهش داد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان نیز در این خصوص گفت:میزان ریزگردها در آبادان در ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح روز شنبه به دو هزار و ۷۲۰ میکروگرم بر مترمکعب معادل ۱۸ برابر حد مجاز رسید.
۷۱۰۴/۶۱۲۵**خبرنگار: مسعود گادار**انتشار دهنده: سید بهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار