ریزگردها چهار پرواز فرودگاه بین المللی آبادان را لغو کرد/تعویق سفر تیم های ملی کشتی فرنگی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۰۵ ق٫ظ
ریزگردها چهار پرواز فرودگاه بین المللی آبادان را لغو کرد/تعویق سفر تیم های ملی کشتی فرنگی [ad_1] آبادان – ایرنا – در پی وقوع پدیده ریزگردها در استان خوزستان که این میزان در برخی ساعات در آبادان و خرمشهر به ۲۲ برابر حد مجاز رسید، چهار پرواز دوشنبه فرودگاه بین المللی آبادان لغو شد. رئیس ایستگاه هواپیمایی آسمان شامگاه دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا گفت:پرواز تهران – آبادان […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – در پی وقوع پدیده ریزگردها در استان خوزستان که این میزان در برخی ساعات در آبادان و خرمشهر به ۲۲ برابر حد مجاز رسید، چهار پرواز دوشنبه فرودگاه بین المللی آبادان لغو شد. رئیس ایستگاه هواپیمایی آسمان شامگاه دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا گفت:پرواز تهران – آبادان شرکت هواپیمایی آسمان با شماره ۸۶۰ که قرار بود ساعت ۱۵:۴۰ دقیقه انجام شود و همچنین پرواز آبادان به تهران با شماره پرواز ۸۶۱ که قرار بود ساعت ۱۷:۳۵ دقیقه از آبادان به تهران انجام شود به دلیل غلظت بالای ریزگردها لغو شد.
محمدجواد بچاری افزود: همچنین پرواز شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر شیراز – آبادان با شماره پرواز ۳۸۶۹ که قرار بود ۱۷:۵۰ انجام شود و همچنین پرواز آبادان به اصفهان با شماره پرواز ۳۸۷۰ که قرار بود ساعت ۲۰:۱۸ دقیقه انجام شود نیز لغو شد.
رئیس ایستگاه شرگت هواپیمایی آسمان در آبادان گفت:با وجود نصب سامانه هدایت هواپیما (آی – ال – اس) در فرودگاه آبادان، به دلیل اینکه حداقل دید برای پرواز ۱۲۰۰ متر است و شعاع دید افقی در فرودگاه آبادان به کمتر از ۸۰۰ متر رسید، برخی پروازهای دوشنبه فرودگاه آبادان لغو شد.
بچاری با اشاره به لغو سفر تیم های ملی کشتی فرنگی ایران، روسیه و آذربایجان به آبادان گفت:این سه تیم در پرواز تهران به آبادان بودند که به غلظت بالای ریزگردها و لغو پروازها، این پرواز انجام نشد و با موافقت شرکت هواپیمایی آسمان ساعت ۲۳ پرواز فوق العاده ای برای اعزام این تیم ها به آبادان در نظر گرفته شد.
میزان گرد و غبار در ساعت ۱۹ مورخ ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۵ شهرهای آبادان و خرمشهر سه هزار و ۴۴۱ میکروگرم بر متر مکعب معادل ۲۲ برابر حد مجاز رسید.
۷۱۰۴/۶۱۲۵**خبرنگار: مسعود گادار**انتشار**سید بهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار