رییس فدراسیون وزنه برداری کشور: حضور آمریکا در مسابقات جام فجر در دست بررسی است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۸ ب٫ظ
رییس فدراسیون وزنه برداری کشور: حضور آمریکا در مسابقات جام فجر در دست بررسی است [ad_1] اهواز _ ایرنا _ رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور گفت: حضور وزنه‌برداران آمریکا برای شرکت در مسابقات جام فجر در دست بررسی است. علی مرادی یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا درباره حضور تیم آمریکا در مسابقات بین‌المللی جام فجر اظهار کرد: با توجه به درخواست آمریکایی ها حضور این کشور […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور گفت: حضور وزنه‌برداران آمریکا برای شرکت در مسابقات جام فجر در دست بررسی است. علی مرادی یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا درباره حضور تیم آمریکا در مسابقات بین‌المللی جام فجر اظهار کرد: با توجه به درخواست آمریکایی ها حضور این کشور در مسابقات جام فجر مورد موافقت وزارت ورزش قرار گرفته است.
رئیس فدراسیون وزنه برداری افزود: شورای برون مرزی وزارت ورزش نیز قبلا موافقت اولیه خود را بااین موضوع اعلام کرده بود وما اکنون درخواست کردیم که این موضوع مجددا مورد بررسی قرار گیرد.
مرادی با اشاره به این که تاکنون ۱۱ کشور از جمله آمریکا برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده اند، عنوان کرد: کشورهای عراق، ترکیه، رومانی، پاکستان، کویت، کوزووو، اردن، ایتالیا، آذربایجان، افغانستان و آمریکا برای حضور در رقابت ها اعلام آمادگی کردند.
وی گفت:مسابقات جام فجر بین المللی است لذا از سطح بسیار بالایی برخوردار است و باید به بهترین شکل برگزار شود.
رییس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به آمادگی وزنه برداران کشور برای این رویداد افزود: حضور ملی پوشان وزنه برداری در کنار سایر قهرمانان جهان قطعا موجب زیبایی و جذابیت مسابقات می شود.
وی در پایان به میزبانی خوزستان و شهرستان اهواز اشاره کرد و گفت: با توجه به پیشینه وزنه برداری خوزستان در کشور و تجربه این استان در برگزاری مسابقات مختلف قطعا شاهد میزبانی خوبی خواهیم بود.
دومین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر از ۱۹ تا ۲۴ اسفندماه به میزبانی اهواز برگزار می شود.
۶۰۰۲ خبرنگار : پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار