رییس هیات اسکیت خوزستان:شادابی خانواده و جامعه نتیجه هزینه کردن در ورزش بانوان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۳ ب٫ظ
رییس هیات اسکیت خوزستان:شادابی خانواده و جامعه نتیجه هزینه کردن در ورزش بانوان [ad_1] اهواز _ ایرنا _ رییس هیات اسکیت خوزستان گفت: هزینه کردن در ورزش بانوان علاوه بر سلامت جسم، شادابی خانواده ها را به همراه دارد. الهه موالی زاده چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی خوزستان انتظار می رود تعداد سالن های ورزشی سرپوشیده […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ رییس هیات اسکیت خوزستان گفت: هزینه کردن در ورزش بانوان علاوه بر سلامت جسم، شادابی خانواده ها را به همراه دارد. الهه موالی زاده چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی خوزستان انتظار می رود تعداد سالن های ورزشی سرپوشیده و پارک های ویژه بانوان افزایش یابد.
رییس هیات اسکیت خوزستان افزود: حضور و نقش زنان ما در عرصه های مختلف به رغم محدودیت های زیادی که دارند کاملا مشخص و بدیهی است.
وی با تاکید بر لزوم راه اندازی پیست اسکیت و دوچرخه سواری در تمام پارک های بانوان استان افزود: هر چه امکانات بیشتری در اختیار بانوان قرار دهیم تاثیر مثبتی در خانواده ها خواهد داشت ازاین رو راه اندازی این پیستها را دراولویت کاری قرار داده ایم.
موالی زاده عنوان کرد: طبیعت ورزش بانوان به سالن های پوشیده و پارک های بانوان محدود می شود لذا انتظار می رود بودجه ورزش بانوان افزایش پیدا کند تا شاهد حضور زنان در عرصه های مختلف ورزشی باشیم.
وی تصریح کرد: با توجه به تاثیر سلامتی زنان در بنیان خانواده ها و همچنین تربیت فرزندان، باید برنامه ریزی ویژه ای برای گسترش ورزش بانوان صورت گیرد.
رییس هیات اسکیت خوزستان به حضور بانوان در ورزش های عمومی اشاره کرد و گفت: تا زمانی که زیرساخت های بخش توسعه اماکن ورزشی در ورزش بانوان ایجاد نشود امکان حضور زنان در ورزش های عمومی نیز فراهم نمی شود.
وی با بیان اینکه برای بهبود سرانه ورزشی بانوان نیاز به همت استاندار، مدیرکل و فرماندارن شهرستان ها داریم،افزود: استفاده از بخش خصوصی در افزایش سالن های ورزشی و پارک های بانوان بسیار موثر است و قطعا با ورود این بخش، امکانات ورزشی بانوان وسعت پیدا خواهد کرد.
موالی زاده آموزش زنان خانه دار و شاغل به ورزش کردن در منزل و محل کار را یکی از راهکارهای مناسب برای تشویق بانوان به ورزش عمومی عنوان کرد و گفت: ورزش کردن زنان از آن جهت اهمیت دارد که سلامت خانواده و فرزندان ودرنهایت جامعه را به همراه دارد.
وی در ادامه به وضعیت اماکن ورزش اسکیت استان اشاره کرد و افزود: در جهت توسعه اماکن ورزش اسکیت استان به سایر شهرستان ها سفر کرده و با روسای ورزش و جوانان جلسات مختلفی برگزار کردیم که خوشبختانه نتایج خوبی حاصل شده است.
رییس هیات اسکیت خوزستان عنوان کرد: در شهرستان های اهواز، آبادان، خرمشهر، دزفول، شوشتر، شوش، بهبهان، اندیمشک و رامهرمز فعالیت های خوبی در جهت توسعه ورزش اسکیت انجام شده است.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار