رییس هیات اسکیت خوزستان خبر داد: برگزاری مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی اسکیت در اهواز

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۲۵ ب٫ظ
رییس هیات اسکیت خوزستان خبر داد: برگزاری مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی اسکیت در اهواز [ad_1] اهواز _ ایرنا _ رییس هیات اسکیت خوزستان از برگزاری یک دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی اسکیت در اهواز خبر داد. الهه موالی زاده در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به میزبانی شایسته استان در جشنواره نونهالان، با تصمیم فدراسیون مسابقات قهرمانی کشور آقایان نیز در اهواز برگزار […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ رییس هیات اسکیت خوزستان از برگزاری یک دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی اسکیت در اهواز خبر داد. الهه موالی زاده در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به میزبانی شایسته استان در جشنواره نونهالان، با تصمیم فدراسیون مسابقات قهرمانی کشور آقایان نیز در اهواز برگزار می شود.
رئیس هیات اسکیت خوزستان افزود: این مسابقات در دو بخش اسکیت برد و اگروسیو برگزار می شود که حکم انتخابی تیم ملی و گزینشی المپیک ۲۰۲۰ است.
وی با اشاره به این که از خوزستان یک تیم هفت نفره در این رقابت ها حضور خواهد داشت گفت: اسکیت بازان استان جز نفرات اول کشور هستند لذا از آن ها انتظار کسب مدال داریم.
موالی زاده افزود: برای این که میزبانی آبرومندانه ای داشته باشیم یک ستاد استانی تشکیل دادیم تا تقسیم وظایف شود و کارها با سرعت بهتری دنبال شود.
وی افزود: این مسابقات ازسوم تا ششم اسفندماه در پارک ۴۲ هکتاری بلوار ساحلی اهواز برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از نزدیک تماشاگر این مسابقات باشند.
رییس هیات اسکیت خوزستان در ادامه به برگزاری المپیاد اسکیت برای اولین بار در استان اشاره کرد و گفت: این المپیاد در هفت رشته در ۱۴ شهرستان استان در حال انجام است و تا ۳ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
وی همچنین از برگزاری مسابقات قهرمانی اسکیت برد انتخابی تیم استان جهت شرکت در مسابقات کشوری خبر داد و افزود: این رقابت ها روز ۲۲ بهمن‌ماه به نام یادواره شهدای مدافع حرم و با حضور ورزشکارانی از شهرهای اهواز، ایذه، ماهشهر، آبادان، خرمشهر و بهبهان در اهواز برگزار می شود.
موالی زاده در پایان به برگزاری جشنواره های استعدادیابی و نخبه گزینی اسکیت در رده های سنی نونهالان و نوجوانان دختر و پسر اشاره کرد و گفت: قصد داریم با انجام چنین کاری فرزندان پسر و دختر استان را به سمت ورزش اسکیت جذب کرده و از بین آن ها استعدادهای درخشان را شناسایی کنیم.
خبرنگار:پارسا شاکری
انتشاردهنده:کبری آقازری ۶۰۰۲

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار