رییس هیات وزنه برداری خوزستان: میزبانی مسابقات باعث رشد و شکوفایی وزنه برداری در استان می شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۲۰ ب٫ظ
رییس هیات وزنه برداری خوزستان: میزبانی مسابقات باعث رشد و شکوفایی وزنه برداری در استان می شود [ad_1] اهواز _ ایرنا _ رئیس هیأت وزنه برداری خوزستان گفت: برگزاری مسابقات قهرمانی کشور باعث رشد و شکوفایی وزنه برداری در استان شده و مخاطبان بیشتری جذب این رشته می شوند. سید علیرضا قریشی چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بی شک گرفتن میزبانی مسابقات قهرمانی کشور امتیاز چشم گیری درکارنامه عملکرد […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ رئیس هیأت وزنه برداری خوزستان گفت: برگزاری مسابقات قهرمانی کشور باعث رشد و شکوفایی وزنه برداری در استان شده و مخاطبان بیشتری جذب این رشته می شوند. سید علیرضا قریشی چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بی شک گرفتن میزبانی مسابقات قهرمانی کشور امتیاز چشم گیری درکارنامه عملکرد ورزش استان دارد.
رییس هیات وزنه برداری خوزستان با اشاره به سطح خوب مسابقات قهرمانی کشور، افزود: با توجه به رکوردهایی که تاکنون در مسابقات ثبت شده است عملکرد وزنه برداران خاضر دراین رقابتها در سطح خوبی است.
وی در خصوص ورزشکاران خوزستانی حاضر در رقابت ها گفت: وزنه برداران خوزستان از آمادگی نسبتا خوبی برخوردار هستند اما انتظار کسب مدال نداریم اگر چه دو وزنه بردار خود را به دلیل مصدومیت از دست دادیم.
قریشی با اشاره به این که نفرات تیم ملی بدلیل حضور در اردو در این رقابت ها حضور ندارند افزود: نفرات اول تمامی اوزان به جمع ملی پوشان در اردوی تیم ملی اضافه می شوند.
وی در خصوص شرایط میزبانی مسابقات تصریح کرد: سعی کردیم برای هر چه بهتر برگزار کردن این مسابقات از تمامی امکانات موجود استفاده کنیم و برای مسابقات بین المللی دهه فجر خود را آماده کنیم، اگرچه شرکت نفت و حفاری در کنار استانداری، شهرداری و فرمانداری در این میزبانی کمک شایانی به ما کردند.
رییس هیات وزنه برداری خوزستان گفت: امیدواریم در مسابقات بین‌المللی جام فجر که به مراتب از سطح بالاتری برخوردار است به لحاظ میزبانی نمره قابل قبولی کسب کنیم.
مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور از روز ۱۹ بهمن‌ ماه با حضور وزنه‌بردار از ۱۸ استان کشور در اهواز برگزار شد و تا روز ۲۱ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
خبرنگار : پارسا شاکری
انتشار دهنده : کبری آقازری ۶۰۰۲

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار