رییس هیات کشتی خوزستان: انتخابی تیم ملی برای ما مهمتر از جام نیکلای بلغارستان است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۳ ب٫ظ
رییس هیات کشتی خوزستان: انتخابی تیم ملی برای ما مهمتر از جام نیکلای بلغارستان است [ad_1] اهواز _ایرنا _ رییس هیات کشتی خوزستان علت انصراف هیات کشتی خوزستان از حضور در تورنمنت بلغارستان تداخل این رقابتها با مرحله نهایی انتخابی تیم ملی اعلام کرد و افزود: پوشیدن دوبنده تیم ملی برای ما با ارزش تر است. حسین مرعشیان دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: قرار بود هشت کشتی […]

[ad_1]


اهواز _ایرنا _ رییس هیات کشتی خوزستان علت انصراف هیات کشتی خوزستان از حضور در تورنمنت بلغارستان تداخل این رقابتها با مرحله نهایی انتخابی تیم ملی اعلام کرد و افزود: پوشیدن دوبنده تیم ملی برای ما با ارزش تر است. حسین مرعشیان دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: قرار بود هشت کشتی گیر خوزستانی به عنوان نمایندگان ایران در تورنمنت بلغارستان کشتی بگیرند اما چون باید هفت نفر از آنها در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی حضور داشته باشند نمی توانیم کشتی گیران خود را به این مسابقات اعزام کنیم.
رییس هیات کشتی خوزستان افزود: قهرمانی تیم خوزستان در مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان لیگ برتر کشور موجب شد که سهمیه حضور در جام نیکلای بلغارستان به خوزستان داده شود.
وی ادامه داد: اگر چه شرکت در این مسابقات به خوزستان سپرده شد اما چون کشتی گیران اصلی ما باید در انتخابی تیم ملی شرکت می کردند نمی توانستیم با تیم ضعیفی در این رقابت ها شرکت کنیم چون آبروی کشور و استان در میان بود لذا انصراف خود را اعلام کردیم.
مرعشیان عنوان کرد: قرار بر این بود که جام نیکلای بلغارستان خرداد ماه سال آینده برگزار شود و بر این اساس کار درخواست روادید و ویزای کشتی گیران خوزستانی برای شرکت در این رقابت ها را انجام دادیم اما متاسفانه اعلام شده این مسابقات زودتر از موعد مقرر در فروردین ماه برگزار می شود بنابراین ما انصراف خود را اعلام کردیم.
وی خاطرنشان کرد: قصد داشتیم تیم جوانان استان را به این مسابقات اعزام کنیم اما متاسفانه چون با انتخابی تیم ملی جوانان تداخل دارد این کار را نیز نمی توانیم انجام دهیم.
رییس هیات کشتی خوزستان افزود با بیان این که انتظار داریم فدراسیون سهمیه دیگری در خصوص اعزام تیم کشتی خوزستان به مسابقات بین المللی بدهد افزود: با توجه به قهرمانی کشتی فرنگی خوزستان در رده نوجوانان کشور امیدواریم در رده پایه ها تیم خوزستان را به یک تورنمنت بین المللی اعزام کنند.
۶۰۰۲ خبرنگار :پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار