رییس هیات کشتی خوزستان :استاندار مسابقات جهانی کشتی فرنگی را حمایت کند

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۹ ب٫ظ
رییس هیات کشتی خوزستان :استاندار مسابقات جهانی کشتی فرنگی را حمایت کند [ad_1] اهواز – ایرنا – رییس هیات کشتی خوزستان گفت: با توجه به میزبانی مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در خوزستان، نیاز است که مسولان شماره یک استان ار جمله استان این مسابقات را حمایت کنند. سید حسین مرعشیان روز شنبه در در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: قطعا میزبانی مسابقات جام […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رییس هیات کشتی خوزستان گفت: با توجه به میزبانی مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در خوزستان، نیاز است که مسولان شماره یک استان ار جمله استان این مسابقات را حمایت کنند. سید حسین مرعشیان روز شنبه در در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: قطعا میزبانی مسابقات جام جهانی کار آسانی نیست و لازم است استاندار خوزستان حمایت جدی از این مسابقات انجام دهد.
رییس هیات کشتی خوزستان به حضور ۸ تیم برتر دنیا در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی اشاره کرد و افزود: با توجه به میزبانی شایسته استان در مسابقات باشگاه های جهان با تصمیم فدراسیون این بار میزبانی مسابقات جام جهانی به خوزستان داده شد.
وی ادامه داد: بی شک نوع مسابقات جام جهانی به دلیل حضور ۸ تیم برتر دنیا با رقابت های باشگاه های جهان متفاوت است لذا نیاز به یک همت همه جانبه از سوی مسولان استان است.
مرعشیان عنوان کرد: تاکنون کارها به خوبی انجام شده و امیدواریم هر جا که به مشکل برخورد کنیم استاندار ورود نماید و از هیات کشتی حمایت ویژه نماید.
وی خاطر نشان کرد: طی جلساتی که با مدیرکل جدید ورزش و جوانان و مسئولین منطقه آزاد اروند داشتیم قرار شد که حمایت کامل و کافی برای برگزاری این رویداد بزرگ صورت پذیرد.
رییس هیات کشتی خوزستان در خصوص حضور تیم ملی ایران در این مسابقات گفت: با توجه به‌ جوان بودن کشتی گیران تیم ملی ایران، نباید انتظار قهرمانی از این تیم داشت ولی از قرار گرفتن بر روی سکو ناامید نیستم.
وی به حضور ۳ یا ۴ کشتی گیر خوزستانی در ترکیب تیم ملی اشاره کرد و گفت: خوزستان قطب کشتی فرنگی کشور بوده و طبیعتا در اکثر مسابقات جهانی و آسیایی نفرات زیادی در تیم ملی دارد و امیدواریم بچه های خوزستانی حاضر در این رقابت ها نتایج قابل قبولی کسب کنند.
مرعشیان با اشاره به این که تیم روسیه با ترکیب اصلی و المپیکی خود در این مسابقات شرکت خواهد کرد، افزود: این موضوع نشان از سطح بالای مسابقات است که امیدوارم میزبانی شایسته ای در خور شان خوزستان داشته باشیم.
مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی با حضور ۸ تیم برتر دنیا در روزهای ۲۶ و ۲۷ اسفندماه (۱۶ و۱۷ مارس) به میزبانی شهرستان آبادان برگزار خواهد شد.
۶۰۶۴
خبرنگار: پارسا شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار