زمین خواری ۱۰ میلیاردی در اهواز کشف شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۲۶ ق٫ظ
زمین خواری ۱۰ میلیاردی در اهواز کشف شد [ad_1] اهواز- ایرنا- فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف یک فقره زمین خواری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار ‘محمد رضا اسحاقی’ در تشریح این خبر گفت:در پی کسب خبری مبنی بر تصرف و ساخت و ساز غیر مجاز […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف یک فقره زمین خواری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار ‘محمد رضا اسحاقی’ در تشریح این خبر گفت:در پی کسب خبری مبنی بر تصرف و ساخت و ساز غیر مجاز اراضی در یکی از مناطق اهواز ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی های میدانی و مراجعه به محل مشخص شد، شخصی با سند سازی اقدام به تصرف یک هزار متر از اراضی و باغات یکی از مناطق اهواز کرده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از هماهنگی با مقامات قضائی فرد مذکور احضار و در تحقیقات کارآگاهان پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف کرد گفت: کارشناسان ارزش ریالی اراضی تصرف شده توسط متهم را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند.
سردار اسحاقی در خاتمه خاطر نشان کرد: فرماندهی انتظامی استان خوزستان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد اقتصادی و به ویژه زمین خواری را در دستور کار قرار داده و شهروندان می توانند هر گونه اخبار در این خصوص را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
۶۰۶۴
دریافت کننده و انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار