زورگیر آبادان دستگیر شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۹ ب٫ظ
زورگیر آبادان دستگیر شد [ad_1] آبادان – ایرنا – زورگیری که در آبادان با استفاده از تهدید شمشیر و قمه اقدام به زورگیری از شهروندان می کرد، از سوی پلیس شهرستان دستگیر شد. به گزارش ایرنا در پی دریافت گزارش های مردمی در خصوص زورگیری دو نفر با تهدید شمشیر و قمه با خودروی پژو ۴۰۵، تحقیقات ابتدایی و […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – زورگیری که در آبادان با استفاده از تهدید شمشیر و قمه اقدام به زورگیری از شهروندان می کرد، از سوی پلیس شهرستان دستگیر شد. به گزارش ایرنا در پی دریافت گزارش های مردمی در خصوص زورگیری دو نفر با تهدید شمشیر و قمه با خودروی پژو ۴۰۵، تحقیقات ابتدایی و تجسس در محل های سرقت از سوی پلیس آبادان انجام شد که این تحقیقات و تجسس به دستگیری یکی از زورگیران منجر شد.
بر اساس این گزارش، دو مرد با تهدید شمشیر و قمه اقدام به زورگیری از مردم در شهر می کردند.
تیم پلیس آگاهی آبادان با بررسی دوربین‌های مداربسته محل‌های سرقت تصویر یکی از متهمان حرفه‌ای و سابقه‌دار که بارها به اتهام دزدی، شرارت، مشارکت در آدم ربایی و داشتن اسلحه جنگی دستگیر شده بود را شناسایی کردند.
پس از آن، ماموران تجسس کلانتری ۱۳ قدس آبادان با هماهنگی مقام قضایی در عملیات غافلگیرانه فرد مورد نظر را شناسایی و دستگیر کردند.
ماموران در بازرسی خودروی پژو ۴۰۵ متهم، چند دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی، چهار زنجیر طلا و یک شمشیر و قمه کشف و ضبط کردند.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگار: عدنان جواهری *** انتشاردهنده:سید بهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار