ساختمان جدید دانشگاه پیام نورشهرستان رامشیر به بهره برداری رسید

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۷ ب٫ظ
ساختمان جدید دانشگاه پیام نورشهرستان رامشیر به بهره برداری رسید [ad_1] اهواز – ایرنا – ساختمان جدید دانشگاه پیام نور شهرستان رامشیر با حضور مدیرکل حراست دانشگاه پیام نور کشور به بهره برداری رسید. به گزارش سه شنبه ایرنا ساختمان جدید دانشگاه پیام نور شهرستان رامشیر به نام شهدای غواص ، در زمینی به مساحت سه و نیم هکتار و زیربنای یک هزار و ۲۰۰ […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – ساختمان جدید دانشگاه پیام نور شهرستان رامشیر با حضور مدیرکل حراست دانشگاه پیام نور کشور به بهره برداری رسید. به گزارش سه شنبه ایرنا ساختمان جدید دانشگاه پیام نور شهرستان رامشیر به نام شهدای غواص ، در زمینی به مساحت سه و نیم هکتار و زیربنای یک هزار و ۲۰۰ متر مربع به دوشنبه به بهره برداری رسید.
عملیات اجرایی احداث این ساختمان در سال ۱۳۸۹ آغاز شده بود.
همچنین در این آئین کلنگ مجتمع فرهنگی این دانشگاه شامل نمازخانه و کتابخانه نیز به زمین زده شد.
بر اساس این گزارش جشن دانش آموختگی ۶۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور رامشیر نیز در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامشیر برگزارشد.
هم اکنون دانشگاه پیام نور رامشیر در ۱۴ رشته تحصیلی درحال فعالیت است که بیش از هزار دانشجو در این واحد مشغول تحصیل هستند.
شهرستان رامشیر از شمال با رامهرمز ،از جنوب با ماهشهر و از غرب با اهواز و از شرق با امیدیه همجوار است، رامشیر در ۱۳ دی ۱۳۸۴ تبدیل به شهرستان شد.
بر اساس سرشماری سال ۹۰ جمعیت رامشیر ۴۹ هزار نفر است.

۷۱۵۸ / ۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار