ساخت ساختمان غیرقانونی با مجوز قانونی شهرداری شوش! + گزارش تصویری

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۰ ب٫ظ
ساخت ساختمان غیرقانونی با مجوز قانونی شهرداری شوش! + گزارش تصویری قلم ماندگار- شوش- ساخت ساختمان غیرقانونی با مجوز قانونی از شهرداری شوش باز هم حاشیه ساز شد، جا دارد مسئولان متولی برای روشنگری افکار عمومی پاسخگوی این مهم باشند.

 قلم ماندگار:

 

به گزارش قلم ماندگار، اعضاء شورای شهر شوش با یک فراخوان از عموم همشهریان و اصحاب رسانه دعوت کردند با حضور در صحن علنی شورا موضوع را واکاوی واخبار آنرا جهت تنویر افکار عمومی از طریق رسانه ها منتشر کنند.

در پایان خرداد ماه ۹۸ ظهور یک ساختمان در منطقه ای که عقل جِن هم به آن نمیرسید، باعث شد فورا اعضای شورای شهرستان شوش در محل حاضر شوند و  پس از برر‌سی و تحقیقات متوجه شدیم این ملک بصورت کاملا قانونی با پروانه و مصالحه بنا شده است!

این درحالی است که اکنون ما در منطقه ای دو منزل مسکونی داریم که تشکیل خیابان داده اند و چنانچه امتداد خیابان را بگیریم یک چاه و منبع آب بزرگ در وسط آن قرار می گیرد.

نکته قابل توجه این ساختمان استفاده از مصالحی همچون بلوک است که شُبهِه ی موقتی بودن ساختمان را می رساند.

در چند کیلومتری این ساختمان و در حریم رودخانه شاوور(چنانچه در عکس مشاهده می شود) رشد ساختمان ها در بستر رود به حدی رسیده که پله های درب وردی برخی منازل مسکونی در آب است.

از جمله مواردی که کمتر در شوش مشاهده می شد مبحث زمین خواری بود. در صورتی که اجرای احکام قانونی نتواند به درستی اجرا شود بزودی شاهد هجوم مردم به زمین های حواشی شهر خواهیم بود.

این اقدام شاید نتیجه بخش باشد اما پرونده ی آن بدون جواب تا سال ها در اذهان عمومی باز خواهد ماند.

جا  دارد مسئولان مربوطه به این مهم پاسخ دهند تا برای افکار عمومی روشن شود علت ساخت ساختمان های غیرمجاز چیست؟

گزارش از محمد چنانی از شوش

ادامه دارد

انتهای پیام/

 

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار