مدیر کل صدا و سیمای خوزستان خبر داد :

ساخت مستند راهپیمایی حرم تا حرم اربعین دزفول توسط صدا و سیمای خوزستان

تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۳۹ ب٫ظ
ساخت مستند راهپیمایی حرم تا حرم اربعین دزفول توسط صدا و سیمای خوزستان مدیر کل صدا و سیمای خوزستان با بیان اینکه راهپیمایی حرم تا حرم روز اربعین دزفول یک ظرفیت عظیم است، از ساخت مستند این مراسم توسط گروه مستند ساز حرفه ای صدا و سیما خوزستان خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، «مسلم رحیمی» در نشست ستاد اربعین شهرستان دزفول اظهار کرد: مراسم اربعین نماد اتحاد، همدلی و عظمت شیعیان است و امروز می بینیم میلیون ها زائر برای زیارت کربلا از نقاط مختلف جهان عزیمت می کنند.

مدیر کل صدا و سیمای خوزستان تصریح کرد: این اجتماع بزرگ خاری بر چشم دشمنان اسلام است و به همین منظور ابن اجتماع عظیم را بر نمی تابند.

وی اضافه کرد: شهرستان دزفول ظرفیت های بزرگی در حوزه های مختلف دارد که تلاش می شود جایگاه بیشتری به اخبار مربوط به دزفول و ظرفیت های آن در برنامه های صدا و سیما اختصاص داده شود.

رحیمی پیاده روی و راهپیمایی حرم تا حرم اربعین دزفول را یک ظرفیت بزرگ فرهنگی مذهبی عنوان کرد و افزود: علاوه بر پوشش این مراسم از سوی مرکز صدا و سیمای خوزستان، یک تیم مستند ساز حرفه ای جهت ساخت مستند این مراسم روز اربعین به دزفول اعزام می شوند.

وی اذعان داشت: تلاش می شود مستند ساخته شده مراسم اربعین دزفول علاوه بر مرکز صدا و سیمای خوزستان در شبکه های سراسری نیز پخش شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار