سارقان طلاهای پیرزن تنها در شوش به دام افتادند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۳ ب٫ظ
سارقان طلاهای پیرزن تنها در شوش به دام افتادند [ad_1] شوش – ایرنا – چهار نفر سارق که اقدام به سرقت طلاها و زیورآلات یک پیرزن تنها در شوش کرده بودند شناسایی و ۲ نفر آنان دستگیر شدند. دادستان شوش روز یکشنبه با تائید خبر دستگیری ۲ نفر از این سارقان به خبرنگار ایرنا گفت:این سارقان ۱۶ اسفند ماه پس از سرقت طلاها و […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – چهار نفر سارق که اقدام به سرقت طلاها و زیورآلات یک پیرزن تنها در شوش کرده بودند شناسایی و ۲ نفر آنان دستگیر شدند. دادستان شوش روز یکشنبه با تائید خبر دستگیری ۲ نفر از این سارقان به خبرنگار ایرنا گفت:این سارقان ۱۶ اسفند ماه پس از سرقت طلاها و زیورآلات یک پیرزن تنها در شهر شوش متواری شدند.
مصطفی نظری با اشاره به کشف جسد این پیرزن پس از سرقت افزود:در پی این سرقت و کشف جسد این بانوی کهنسال موضوع از سوی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی شهرستان شوش پیگیری شد.
وی نوع سرقت انجام شده را ‘ سرقت همراه با آزار ‘ عنوان کرد و افزود: جسد این پیرزن ۶۷ ساله در حالی که دست و پایش با طناب بسته شده بود در منزل خود در منطقه اسلام آباد شوش پیدا شد.
نظری اظهار کرد:علت و چگونگی مرگ این پیرزن تنها از سوی پزشکی قانونی ، نیروی انتظامی و مراجع قضایی شهرستان شوش در دست بررسی است.
وی تاکید کرد:عوامل اصلی سرقت ۲ جوان ۱۸ و ۲۴ ساله بوده که دستگیر شدند ضمن اینکه ۲ همدست دیگر آنها نیز شناسایی شده و تحت تعقیب پلیس می باشند.
۶۰۶۸/۷۲۸۰
خبرنگار:مجتبی پناهی ** انتشار دهنده: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار