سارقان ۱۴ منزل مسکونی در شوش به دام افتادند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۳ ق٫ظ
سارقان ۱۴ منزل مسکونی در شوش به دام افتادند [ad_1] شوش – ایرنا – فرمانده انتظامی شوش گفت: با تلاش ماموران این نیرو سارقان ۱۴ منزل مسکونی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش ایرنا سرهنگ حمیدرضا بهاروند دوشنبه در تشریح اقدامات پلیسی برای شناسایی و دستگیری این سارقان افزود:در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان شوش ، رسیدگی […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – فرمانده انتظامی شوش گفت: با تلاش ماموران این نیرو سارقان ۱۴ منزل مسکونی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش ایرنا سرهنگ حمیدرضا بهاروند دوشنبه در تشریح اقدامات پلیسی برای شناسایی و دستگیری این سارقان افزود:
در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان شوش ، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی شوش با انجام اقدامات تخصصی، سه سارق حرفه ای و سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی قضائی در چند عملیات ضربتی دستگیر کردند.
سرهنگ بهاروند با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۴ فقره سرقت منزل اعتراف کردند، افزود : عمده سرقت های این سارقان طلا ،جواهرات و وجه نقد بوده است.
فرمانده انتظامی شهرستان شوش خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مقام قضائی شدند.
با تلاش ماموران انتظامی شهرستان شوش طی سال گذشته چند باند سرقت شناسایی و اعضای آنها دستگیر شدند.
۶۰۶۸/۷۲۷۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار