سارق حرفه ای منزل با ۲۰ فقره سرقت در دزفول به دام افتاد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۱ ب٫ظ
سارق حرفه ای منزل با ۲۰ فقره سرقت در دزفول به دام افتاد [ad_1] دزفول – ایرنا – فرمانده انتظامی دزفول گفت: ماموران انتظامی این شهرستان موفق به دستگیری یک سارق حرفه ای که از ۲۰ منزل سرقت کرده بود شدند. به گزارش ایرنا سرهنگ علی الهامی روز جمعه در تشریح تلاش این نیرو برای دستگیری این سارق افزود:در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – فرمانده انتظامی دزفول گفت: ماموران انتظامی این شهرستان موفق به دستگیری یک سارق حرفه ای که از ۲۰ منزل سرقت کرده بود شدند. به گزارش ایرنا سرهنگ علی الهامی روز جمعه در تشریح تلاش این نیرو برای دستگیری این سارق افزود:در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان دزفول شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود:با همکاری و تعامل خوب مردم و اطلاع رسانی آنان و حضور به موقع ماموران کلانتری ۱۳ دزفول سارق مذکور هنگام سرقت از یک منزل توسط ماموران دستگیر شد.
سرهنگ الهامی ادامه داد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات فنی و تخصصی به ۲۰ فقره سرقت منزل در سطح شهرستان دزفول اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی دزفول در خاتمه با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی اظهار داشت:همکاری و حساسیت مردم در برخورد با جرائم نتایج بسیار ارزنده ای در پی داشته است.
وی از شهروندان به خاطر تعامل با این نیرو برای دستگیری سارق و شرور مذکور تشکر کرد.
۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار